Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalutkaNiedziewica

14 lat i ciąża? HELP !

Polecane posty

Gość MalutkaNiedziewica

Hej, mam 14 LaT 3 lipca pierwszy raz kochalaM się z Moim CHlopakiem . To wyszlo Tak NaglE i Szybko, ZlaPala mnie Taka jakby to pwoiedzieĆ, chcicCa . Teraz SIę boję ze Moglam Zajsc w Ciąrze A najgorsze to ze nie wiem Jakie są Objawy i czy Moje objawy Przpominają te co uwszystkich ? Od jakiegoś tygodnia boli mnie bardzo brzuch i piersi , Jak rano wstaje to jest mi nie dobrze .. czuje takie dziwne coś w pępku jakby mnie ktoś kŁul , ii ostatnio przytylam 7 kg w ciagu miesiaca ?! ;O chlopak ze mną zerwal jak się dowiedzial ze mogę być w ciąży gluptas.. tylko zastanawia mnie, bo poprosilam starsza kolezanka zeby mi kupila test ciązowy w aptece, tak dla pewnoŚci i zrobilam i wyszedl dziwny bo jedna kreska taka normalna a druga troche bledsza , nie moge być teraz w ciąży chyba sami rozumiecie !:D \buśśś ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
Jak wyszły 2 kreski jedna normalna a druga bledsza to jesteś w ciąży. A kiedy robiłaś test??? w dniu spodziewanej miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
A robiłaś test przed dniem miesiączki czy po jak się nie pojawiła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaNiedziewica
Robilam w dniu kiedY MIalam DOstac miesiĄczke, czylI 27 Lipca, Dostalam 4 dni Pozniej, ale taką.. 2 dniową i malo krwi strasznie, NIEMOGE WCIĄZY JAK TO???:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka ze szczecinka
kiedy wreszcie zacznie sie szkoła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaNiedziewica
teraz to się powarznie wystraszylam ! ja niemogę być w ciązy , jeszcze chlpoak ode mnie zostawil teraz :( ! przeciez rodzice mnie zabiją !! co ja zrobie !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×