Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa100%

zagwózdka singielki...

Polecane posty

"jakis pasztet z dyplomami!"... mam dopiero jeden:) Faceta z kasą też nie szukam, umiem na siebie sama zarobić..."Twoje" panny, z dużym biustem, krzyczace "mocniej" puszczą cię z torbami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę na dość lajtowy kierunek, więc mam duzo czasu, żeby "nauczyć się pływać". Ważne jest to, że otaczaja mnie ludzie, którzy maja różny pogląd na życie, każdy ma coś ciekawego do powiedzenia i po zajęciach nie trzeba ich prosić, żeby poszli na piwo..."swoje się nauczyłem"- podobnie mówił koleś, który stwierdził, że nie znajde pracy po polonistyce. Faktycznie, bo nie studiuje polonistyki, tylko informacje naukową. W sumie taki z niego "muzg", myślący, że studiujac na humaniku, studiuje sie zawsze polonistyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
moje panny nie puszczą mnie z torbami, bo mają normalne ludzkie potrzeby. Jakaś po studiach i Bóg wie czym jeszcze to by puściła, bo takie muszą mieć futra z kotów (wierzą że to z 'norek'). A myślisz że ludzie bez studiów z normalnymi zawodami nie mają poglądów na życie? Nas też nie trzeba prosić żeby isć na piwo, mnie trzebaby prosić żebym nie szedł i to ze złym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+shift+del
Ale się dyskusja wywiązała, po studiach, nie po studiach. Ja tam nie zauważyłem różnicy po studiach, w momencie obrony nie spłynęło na mnie intensywne światło wszechmądrości ani nic z tych rzeczy. Niektórzy są burakami nawet z tytułem prof. zwyczajnego, niektórzy potrafią być ciekawymi ludźmi po czterech klasach albo i bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×