Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam i szukam

znowu szukam pracy - wrocław

Polecane posty

Gość szukam i szukam

Byłam dyrektorem,kierownikiem,właścicielem i znów jestem bezrobotna. Doświadczenie mam duże. Mimo braku studiów w każdej firmie docierałam wysoko. We własnym biznesie niestety brakło mi funduszy, a młoda firma nie dostanie pożyczki... Dofinansowania z UE też nie dostałam.... W sumie nie wiem co dalej... Kończą mi się odłożone pieniądze - póki co regularnie spłacam kredyt, ale już niedługo. Co z tego, że bank pójdzie mi na rękę i obniży raty, jeśli nie będzie mnie stać nawet na mniejsze o połowę? Ktoś był w takiej sytuacji? Macie jakieś rady? W całym województwie nie ma firmy, do której nie wysłałam CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokojące jest to, że rząd zaczyna mieszać w naszych składkach ZUS, a co za tym idzie w naszych przyszłych emeryturach. Ocenia się, że już dzisiejsze składki wypracują dla nas wynagrodzenie (emeryturę) w wysokości 75%. Łatwo policzyć, jeżeli zarabiamy najniższą krajową w wysokości ok. 1300 zł. to emerytury będziemy mieli 975 zł. Warto pomyśleć i przeanalizować. Czy dziś stać nas na godne życie? Czy jesteśmy w stanie spokojnie patrząc na nasze konto bankowe dożyć do kolejnej wypłaty? Większość zapewne odpowie przecząco. A pomyślmy co będzie za kilkanaście lat? Jak będziemy odbierać zaledwie 75% dzisiejszego wynagrodzenia? Oczywiście te prognozy są na obecną chwilę, na obecne zarobki. Przez te kilkanaście lat dojdą podwyżki, inflacje itp. Ale tak czy owak, zawsze emerytura kształtować się będzie na 75-80%. Należy jednocześnie liczyć się z podwyżkami opłat, cen itd. Przy dzisiejszym podejściu rządu oraz pracodawców, nigdy nie będziemy w 100% godnie żyć. Dlatego warto pomyśleć już dziś, wyjaśnienie przedstawiam w mojej darmowej publikacji: http://hotfile.com/dl/62347892/543f8f7/Ju_dzi_pomyl_o_przyszoci.pdf.html lub http://chomikuj.pl/?page=255241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame_Chou
zajrzyj tu. praca właściwie pewna www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
dziękuję za "wsparcie" hehe ps. do Lublina mam raczej daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1986....
poszukaj wspolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
wszystkie pieniądze zainwestowałam w firmę - firma zamknięta i jeszcze mam dług w zusie - za jeden miesiąc ale zawsze. żaden ze mnie wspólnik bez kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
Kasiorek2010, Twoja strona ze stopki pachnie mi jakimś mlm, albo piramidką finansową - wkładasz kasę i żyjesz z prowizji tych, którzy włażą dzięki tobie... Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam ktoś tam
myślałam, że forum "praca" na kafe to coś poważnego, ale tutaj albo wszyscy narzekają (ja zresztą też - ale myślałam, że tu jakieś pomysły będą), albo (w wiekszości) próbują naciągnąć. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×