Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiesz jka ja bylam zdziwiona jak 2 kreski ujrzalam?? najpierw wkropilam mocz i patrze przelecialo przez tople zerknelam i mowi nic jak zwykle i 2 sek pozniej i 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Ci szczerze monia, ze dopiero teraz układam sobie w głowie i na prawdę zaczynam w to wierzyć i to rozumieć, a ja tak muszę inaczej mam chaos w głowie ;), że faktycznie tak jest i to norma, że czasem starania trwają dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę trzeba poczekać :). Mi rozmów mówił, że nie, dlatego też aż prawie tydzień po terminie wytrzymałam, ale emocje się włączały, no przecież nigdy ci się nie spóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakim czasem co ty znow wymyślilas???? Zaciązysz a ja wole myslec ze jeszcze nie ten czas wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie powiem cios po tym teście przeżyłam, kilka dni byłam przybita, może nie mocno, ale czułam się dziwnie...ale to była lekcja pokory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to poprostu los zrobił sobie z ciebie jaja ale teraz juz bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, że to norma, że kilka cykli może potrwać i przestaje, to robić na mnie wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wydaje mi sie ze jakby lekcja sie powiodla t obys nie liczyla nastepnym razem na ciaze. Dla mnie to jak najbardziej ludzkie ze liczysz na dzidziusia i niech tak zostanie i nie probój myslec ze bedzie inaczej bo oszalejesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, pewnie że liczę, w końcu chce zajść szybko, ale nie mogę myśleć tylko, że już teraz musi się udac, bo jak nie to masakra...a mi się zdaje, ze jednak lekcja pokory się powiodła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze gdybym przeszla przez to co wy to bym to zrozumiala ale tak to jest mi troche ciezko, ale wiesz z drugiej strony jedni robia kariere zawodowa w 3 dni a inni cale zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że jak teraz dostałam okres, to jakoś przeszłam szybko do porządku dziennego, choć dostałam go 2 dni wcześniej, małe zdziwko było, ale szybko minęło i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie jak ja bym to przezyla co ty w listopadzie to spoznienie tolekcja by sie powiodla wtedy i tylko wtedy jak przestalabym o tym myslec bo zawsze tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moze dlatego inaczej to przezylas bo wczesniej dostalas a gdyby byl nawet dzien pozniej to juz by pewnie znacznie gorzej bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możliwe, ze wcześniej, to lepiej, w sumie nawet na pewno...dla mnie ważne, że nie zdązyłam zrobić testu z jedną kreską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ;), wiary mi nie brakuje :), ale poki co nie chce robić z tych starań cyrków, typu dziś się kochamy jutro nie ;) i wyliczanie, mierzenie temp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy narazie w paranoje mierzenie itp. temperatury zostaw sobie na kiedys, albo tak jak ja kontroluje ciąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam kolacyjke :) makaron z sosem słodko-kwaśnym i kawałkami kurczaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobitki... net nie chcial sie wlaczyc i meczylam sie godz. wrocilam dopiero ok 19 wsciekla jak....:o wizyte milam na 17.15 bylam pol gozd wczesniej masa kobiet ...weszlam18.30 moja wizyta trwala nie dlouzje niz 5 min...:o pocieszenie jest takie z enie mam cysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takego czegos nawet nie przezylam w pl ... nawet nie milam czasu zadac pytania bo po usg niemal mnie wyprosil ciul jeden .... terza juz wiem byla to moja ostania wizyta u niego... ....co do test owul powiedzial ze nie wie czemu tak wyszly bo nie zna wszystkich testow i nei wie co na nich pisze...ja pierdole!!!! ....na usg wyszlo super nawet sladu po cyscie nie ma, co do ciazy mowil ze testy te"domowe" nie sa 100% oki i lepeij zrobic u niego ..za 25e(pojeb) powiedzial ze poczekam jeszcze tydz z testem. I wogoel kazal za 2-3 tyg przyjsca a przez ten czas mam zachowywac sie jakbym byla w ciazy no chyba ze okres dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki nie ma sily dzis czyatc co pislayscie wyzej:o pisze wlasnie wam ze mnie olal na maxa bo ma gabinet do 19 otwarty a jeszce z5 kobiet bylo wiec kazda po 5 min...j3ba...uj...chce mi sie plakac i przeklinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to sie tak zachowuj jakbys byla w ciazy i idz nastepnym razem do innego gina ten to jakis pajac a nie lekarz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec moze jednak jestes w ciazy tylko moze kilka dni za wczesnie bylo na test;) wiesz ze wszysto jest mozliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...tak 2 tyg mam mowic jestem w ciazy ma sie ciezszyc ..nie iwem ...powiedziec mezowi jestem w ciazy a po 2 tyg powiem to byl zart:o nieno plakac sie mi chce buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...wiem to samo i on powiedzial ze nic nie widac ale wszystko wskazuej ze ciaza bardzo mozliwa....ale ja twierdze ze ciazy nie ma i tyle musze jutro szukac nowego lekarza i jak najszybceij zrbic termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×