Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nortivanka

co zrobic na cieplo na urodziny?

Polecane posty

Gość nortivanka

bede miala gosci i chcialabym zrobic jakis cieply posilek. paszteciki ,szaszłyki odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nortivanka
hmm jestem kucharka i nie zabardzo wiemo co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zapiekane ziemniaki + mielone w jakims sosie 2. zapiekanka ziemnaczana z miesem 3.mieso w sosie slodko-kwasnym i przyprawiony ryz..slyszalas o nazi i bami gurang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingreta
sosik grzybowy + kotlety mielone leczo kabaczek,pieczarki pomidory bez skórki i papryka, można dodać kiełbaskę zapiekanka makaron świderki cebulka papryka ser żółty pierś z kurczaka osobno posiekać i podsmażyć pieczarki, cebulę, paprykę, pierś z kurczaka makaron ugotowany wcześniej nałożyć do brytfanki na to warstwami pieczarki, cebulę, paprykę, pierś z kurczaka polać sosem posypać startym serem i na 30min do piekarnika tak aby ser się stopił sos śmietana 300g, 3 łyżki mąki, ser topiony jak masz lub trochę startego wymieszać podgotować i polać zapiekankę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
lomatko :D wszystko osobno podsmazac, a potem jeszcze dodatkowo piec, komu by sie chcialo tyle zachodu na jakas mamalyge z warzyw i sztucznego sera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zrobic np leczo risotto z pieczarkami i kurzymi cyckami pyszotka jest bitki z sosem troszke roboty ale wrazenia smakowe niezapomniane zeberka placki po wegiersku tortilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasagne np;-) Większość ludzi bardzo lubi:-) a można zrobić wcześniej i tylko potem zapiec. Robiłam też żurek albo gulasz w chlebku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indepented woman >>> ja tez :D tone potrafie zjesc moj maz zreszta tez przynajmniej raz w tyg musza byc :D tylko troszke roboty jest ale potem jakie wrazenia smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moj faworyt poledwiczki z gorgonzola roboty jakies 15 minut wrazenia smakowe super tyle ze kosztowne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×