Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

zamówiłam

Polecane posty

Gość niezwykła przygoda
Wyszła kura na podwórze, spodobało się tam kurze. Na podwórzu dużo kurzu, piórko,trawka i sadzawka... Kamyk, kwiatek i dżdżownica - jaka piękna okolica... Drapu drap jedną z łap, jest robaczek to go cap! Drapu drapu łapką w kurzu, jak tu pięknie na podwórzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:) ja farmacja ale tylko technik póki co. jeszcze rok został i moge myslec dalej co i jak:) pewnie niełatwy kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz później iść na farmację czy do pracy? Bo ja mam koleżankę, która chce zrobić sobie technika i potem pójść właśnie na farmację. :) Łatwy czy nie, najważniejsze, żeby sie interesować tym, czego się uczy i do niczego sie nie zmuszać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się dostanę to owszem pójdę a jeśli nie to do pracy i zaocznie studia dla siebie samej nie wiem jaki kierunek ale mam nadzieje ze uda sie pierwsza opcja, byłabym bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zapomniałam na szczeście o lo nie chciałabym drugi raz tego przerabiać a idź mi:) póki co czekam na wrzesien - poprawka jedna:( połowa ludzi u mnie z grupy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpl - technologia postaci leków łeb jak sklep bym musiała mieć i nie puste półki a chciałabym zdac za pierwszym razem a jakkos nie mam glowy na nauke ostatnio ale jestem na półmetku i lepiej powalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonko
jak bedo małe, to daj je facetowi, może on będzie chciał chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×