Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnoliaaa90

On gej.

Polecane posty

Witam wszystkich, mam 25 lat, chcę się poradzić... poznałam tego chłopaka na studiach.. zaprzyjaźniliśmy się, chodziliśmy na spacery, przychodził do mnie, chwilami myślałam że coś między nami będzie (chociaż w tym czasie miałam faceta) bardzo lubiłam tamtego, on tak płomiennie patrzył mi w oczy, zawsze razem ..... Przyszedł inny czas, egzaminy zdane pozytywnie, ja zostałam w tym mieście w którym studiowałam, on wyjechał.. często mailowaliśmy, smsy, telefony.. ect. ;] Pewnego dnia powiedział mi że jest gejem.... świat stanął na głowie... twierdził że ma kogoś... ale też że jest szczęśliwy... czasami widzimy się... mówi że jak mnie widzi to ma mieszane uczucia... nie wiem co mam o tym sądzić... ? może mi ktoś doradzi, bądź któraś z Was była w podobnej sytuacji ? opowiadajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiedzicie że kobiety nie
są porąbane :O miała faceta ale zaczęła wzdychać do kolegi. Kolega okazał się po x latach gejem a jej się śwait zawalił. Wniosek. Jak masz dziewczynę i ona znajdzie kolegę to trzeba go spotkać w ciemnej uliczce i powybijać zęby :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×