Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasztanowe włosy

Betterware-kto z Was na tym zarabia?

Polecane posty

Gość kasztanowe włosy

Witam, pytanko jak w temacie:) Mozna zarobić na betterware? Czytałam troche, wyglada to niezle, ale czy tak tez jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz rozprowadzać po domach , czy tylko korzystać ? w każdym razie mozesz sie zapisać , gdy jest akcja promocyjna ... I sprobować jak bedzie Tobie wychodzić ... Zalezy , czy łatwo nawiazujesz kontakty i czy masz potencjalnych klientów ... Nie wiem , jak jest dziś , ale swego czasu były problemy z zamawianiem towaru , były braki towaru . Aby skompletować wysyłkę za darmo , trza było towaru za ok.250 . , np. zamiast 2 zamówionych produktów dostawało się 4 , jak to pasowało produktowo , to pół biedy .... Czy można zarobić, to tylko zalezy od danej osoby ... jej umiejętności , nastawienia .... Wiem ,ze powszechnie obiecuje sie złote gory ... ale tylko efektywna praca decyduje ile można zarobić . Jak ktoś jest chętny , mogę zapoznać z czymś innym , według mnie łatwiejszym , bo tylko jesteś klientem a nie dystrybutorem . A klientem codziennych zakupów , to kazdy z nas jest .... Ot po prostu poznać, zrozumieć i zdecydować , czy to odpowiada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterware1
Witam, zgadzam się z przedmówcą, zależy od zaangażowania. Ale ja jestem bardzo zadowolona, bo zarobki cały czas rosną, a nie maleją. Dwustrony profil : budowanie grupy plus sprzedaż dają bardzo dobre efekty. Zapraszam do sprawdzenia samemu: betterware1@interia.pl www.praca-betterware.za.pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonut
Co się dzieje jeśli osoba, która zamówiła towar nie chce go kupić? Czy przyjmują zwroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterware1
Witam, powyższych produktów nie ma w aktualnym katalogu. Można zwrócić produkty wysyłając ja na adres Betterware wraz z formularzem reklamacji. Betterware odda pieniążki na konto w Betterware. jesli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą, zapraszam. Mój e-mail: betterware1@interia.pl Pomogę, wyślę materiały. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beterw
Witajcie z tego co slyszalam jest to dobra firma ale gdy rozbudujemy swoja grupe w innej firmie mozna o wiele wiecej zarobic wiec przemyslcie dana decyzje i czy napewno sprzedacie te produkty bo co miesiac nikt do domu ciagle czegos nie kupuje bardziej poszukalabym produktow zuzywalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmmmmmmmmmmmm
ja zapraszam do mojego biznesu produkty bardzo wysokiej jakosci oraz super przygotowany plan marketingowy,mozna niezle dorobic lub w miare zaangazowania zarobic zapraszam 39560245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betterwerka :)
Jestem mamą na urlopie wychowawczym, zapisałam się do Betterware kilka miesięcy temu i nie żałuję :) Firma nie jest aż tak znana jak Avon, Oriflame czy FM i co najważniejsze nie ma tylu przedstawicieli, a to jest duży plus,bo łatwiej o nowych klientów :) Oferta jest na tyle szeroka,że każdy znajdzie coś dla siebie :) Najwięcej zamówień mam na wszelkie środki czystości,które są rewelacyjne! A co do nowych klientów,to każdy ma styczność z ludźmi,więc co miesiąc mogą być nowi klienci :) Myślę,że warto spróbować,bo każdemu przydadzą się pieniążki na podreperowanie domowego budżetu :) Jeśli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji to proszę pisać : marta.jakubowska86@wp.pl lub GG 8190411 ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×