Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do zdecydowanych kobiet

Wasi faceci więdzą, że uprawiałyście anal z innymi?

Polecane posty

Gość rybak zza krzaka
"Walerianka bez wianka Faceci to są absolutne leszcze. Jak mi zależało na jakimś a nie znał mnie za dobrze to zawsze udawałam trochę speszoną i stremowaną gdy się do mnie dobierał. Mówiłam, że jeszcze nigdy i żeby był delikatny itp. Wstydziłam się, wzbraniałam i wreszcie gdy wszedł w trakcie okresu to była krew do tego - żaden się nie poznał, że nie byłam dziewicą Jak dziewczyna jest sprytna to facet na bank nie pozna. Tak samo z orgazmami - wystarczy pojęczeć, poprzewracać oczyma, mocno dduchać i już facet myśli jaki to z niego ogier Babki górą!" Jakaż to prymitywna istota ta "waleriankabez wianka". Ten język, te porównania, ta logika, ta potrzeba oszukiwania...Założe się, że majac taki podły charakter - trafisz na takiego samego podleca jak i ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaka
"Zależało mi na jakimś" - pisze "walarianka bez wianka" - ale go oszukiwała.Brak samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judge85 ja za pierwszym razem też mówiłam tylko powolutku, delikatnie i takie tam. Chyba każda kobieta czuje kiedy robi się nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partnerkę!!
a po co mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eawwwwaa
ja z moim facetem kiedys uprawialam anala, ogolnie jak sie uprawia go czesto tojest zajebisty, moj facet tez go uwielbia, ale jak uprawia s ie go rzadko to za kazdym razem na poczatku troche boli, nawet jesli delikatnie sie to robi. Dawno tego nie robilismy moze trzeba by to znowu odswiezyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eawwwwaa
kiedys gadalam z kolega o seksie analnym i zarzekal sie ze to obrzydliwe i ze jak w ogole mozna tak robic, a myslalam ze kazdego to kreci, mialam mu powiedziec ze ja juz probowalam ale jak zobaczylam reakcje to dalam sobie spokoj hehe patrzyl by potem na mnie dziwnym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eawwwwaa
madry kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dowiedzą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co maja wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×