Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alealeczemu

Najlepszy lek na wzdęcia?

Polecane posty

Gość alealeczemu

czuje sie jak balon i jakie tabletki beda najlepsze? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówią że
espumisan, ale po tym pierdzi się szalenie... może potem koperek jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
mialas badania>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeczemu
nie ale czuje sie jak balon;/ taka spuszona i potrzebuje cos na wdecia a przy okazji na toksyny w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie a czy te wszyskie
srodki typu espumisan czy ulgix wzdecia likwiduja ten gaz z brzucha, czy po prostu robią, że wlasnie ten gaz sie wypierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeczemu
no wlasnie jak to jest z tymi lekami i ktory najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia891
A Sylimarol 150? Probowalam kilku takich antywzdeciowych tabletek i sylimarol jak na razie najlepiej u mnie dziala. Nie pamietam kiedy ostatni raz mialam wzdety brzuch czy jakies uczucie ciezkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkala56
Niestety ale mam skłonność do wzdęć. Od czasu jak zmieniłam dietę jest lepiej i czuję się o wiele lżej, jednak zauważyłam,że nawet jeśli nie piję napojów gazowanych czy nie objadam sie na noc to i tak wzdęcia u mnie sie pojawiają. Tabletki dawały pewną ulgę jednak na krótko i doszłam do wniosku, że nie będe sie nimi więcej faszerowała.Tak wiec dla mnie wcale tak dobrze nie działają. O wiele lepsze okazały się ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na wzdęcia i zaparcia stosuję dicopeg 10g który reguluje pracę jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja działania? Z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkala56
Po prostu są słabsze w działaniu. Ile zmieścisz dobrego w tabletce? Jakiś czas temu czytałam pewien mądry artykuł o błonnikach i odradzali tam właśnie kupowanie błonników w takiej formie z racji ich kiepskiego działania oraz kiepskiej skuteczności. Przetestowałam to rówież na sobie. Próbówalam bonników w tabletkach, potem przestawiłam sie na ziołowe (najlepsze moim zdaniem było właśnie Fibra Vitale). I różnica diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napary ziołowe są dobre ale słabo i wolno działają. Nie dla każdego będą dobre. U mnie się nie sprawdziły temu stosuję dicopeg, który jest w postaci proszku do rozpuszczania a nie tabletki i działa bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusiaa
Mi na trawienie pomaga lek o nazwie cholestil max polecam przede wszystkim dlatego, ze szybko dziala i naprawde jest skuteczny takze przed jakas impreza czy tlustym jedzeniem biore jedna tabletke i z trawieniem i wzdeciami problemu nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarka8
Błonnik czasem nie jest dobry na wzdęcia - przy zaparciach prędzej. Miałam podobnie, cały czas wzdęci, brzuch jak balon. Leki nie bardzo pomagały. Mój lekarz wpadł w końcu na pomysł, że przyczyną może być niedobór enzymów trawiennych w moich jelitach a to może powodować takie objawy. Od dwóch miesięcy biorę Biopron z enzymami (Biopron IB-Symbio+ enzymes) i mam znacznie mniejszy problem. Dodatkowo zniknęło kłucie po prawej stronie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie dokuczał ten problem to nie czekałam aż samo się rozwiąże czy minie tylko po prostu wybrałam się do dietetyka. Oczywiście powiedział że mam minimalnie zmienić swoją dietę ale też dobrze żebym zaczęła w trakcie posiłków przyjmować Intestę http://intesta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozbyłam się kłopotu wprowadzając więcej wody do picia. Ograniczyłam kawę, herbatę i wszystkie słodzone napoje. Do tego przez miesiąc brałam regularnie Debutir. Rezultaty są super, dużo lepiej się czuję i nie mam już wielkiego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debutir jest dobry nie tylko na wzdęcia. Jeśli masz dodatkowo wrażliwe jelita i często dopadają cię biegunki będzie dobrym rozwiązaniem. Jakiś czas temu przerabiałam ten temat i nie było mi do śmiechu, kiedy miałam skurcze jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błonnik i jeszcze raz błonnik nie ma lepszego leku i stawiaj na błonnik jak najlepszej jakości ,ja pijąc ten produkt pozbyłam się zaparć całkowicie a miałam je przez kilka lat,ma bardzo dobry skład http://nplink.net/AdCPL42N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru

Też mam ten sierpniowy lek. Co prawda dopiero zaczynam leczenie, więc moje doświadczenie w tym temacie jest jeszcze małe. Mam jednak nadzieje, że reakcja będzie szybka, tak jak u was. Chciałabym mieć nareszcie spokój z jelitami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

daj znać jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru

To dopiero tydzień a czuję się zupełnie inaczej, lżej, bez bólu i skurczy. Wiesz jaka to dla mnie ulga. Mam brać debutir przez cały miesiąc a potem idę na kontrolę do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeśli udasz się do apteki i opiszesz dolegliwości. Na pewno zaproponują Ci coś skutecznego. Ja od lat chodzę do apteki www.aptekaosowa.pl. Posiadają profesjonalny personel, szeroki asortyment i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rewelacyjnie sprawdza się herbata z mięty. Jest rewelacyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korekta

Zadbaj o jelita, to wzdęcia minął. U mnie praktycznie się ten problem nie pojawia odkąd biorę flostrum. Dobry probiotyk to podstawa dobrej flory bakteryjnej. Cały układ pokarmowy będzie lepiej funkcjonował. Choć oczywiście korekta w diecie na zdrowszą też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin77

Kebene- to środek który zawiera 50 mg symetykonu oraz 300 mg węgla aktywnego. Szybko działa- i jest skuteczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

mi pomaga ulgasim, zawsze jak gdzieś wychodze na miasto to go mam w torebce, żeby się nie stresować że nagle w towarzystwie będę wzdęta i będę miała mega gazy a to jest krępująca bardzo sytuacja. Poza tym jestem cukrzykiem a to jest jedyny dostępny na rynku środek na wzdęcia i gazy dla cukrzyków. Także ,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze gdy mam problem ze znalezieniem odpowiedniego leku to wybieram się do apteki https://www.aptekacodzienna.pl/ Tam otrzymuję profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich leków. Jeżeli mieszkacie w pobliżu jednej z aptek tej sieci to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjjatka

Spróbujcie sobie pobrać na te przypadłości ulgasim,  znakomity suplement pomaga pozbyc sie wzdec i innych niestrawności,  jest bardzo skuteczny i szybki w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×