Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajaaaca

Wzwód i opadnięcie. Pyta kobieta.

Polecane posty

Gość Pytajaaaca

Uprawiam z moim mężczyzną sex od jakichś dwóch miesięcy. Razem jesteśmy około 4. Nie ma problemu ze wzwodem, owy problem pojawia się później. Zabezpieczamy się prezerwatywami. Na krótkie igraszki nie brakuje Mu siły - penis nadal jest w stanie gotowości, ale w momencie gdy kochamy się nieco dłużej, robi się bardziej mokro - on opada. Twierdzi, że dzieje się tak przez gumki i przez to, że w środku robi mu się tam za mokro. Czy to możliwe? A może problem leży głębiej - nie podniecam Go czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
że jestem dobroduszny to ci odpowiem to normalne zwlaszcza jak przed tym jest dluga gra wstepna i facet przyzwyczaja sie do bodzica do podniecenia potem jest lodzik czyli dosc mocne tarcie a nastepnie penetracja prezerwatywa na czlonka i juz bodziec jest slabszy zeby pobudzic dobrze czlonka ale daje jeszcze rade jedziecie z koksem ty sie robisz coraz bardziej mokra, w jego prezerwatywie rowniez coraz bardziej mokro a pobudzenie czlonka zaczyna spadac bo tarcie zanika kompletnie... zaczyna przez mniej odczowac az w koncu jezdzi jak po masle/oleju tarcie zerowe :P jedynie co moze zrobic to probowac zmeniac kat wkladania zeby zainicjowac tarcie o scianki a jak to nic nie da to opadnie do konca... pozostaje jazda bez prezerwatywy i uwierz ze odrazu by mu stwardnial, albo przykrucic gre wstepna i przeszczoty przed stosunkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
aa i pod koniec juz jak stara sie zmienic kat ulozenie czy pozycje zeby zainicjowac jakos tarcie zaczyna sie coraz bardziej stresowac co oczywiscie idzie tez na nie korzysc i zaczyna walczyc zeby nie oklapl a przez to flaczeje jeszcze szybciej oczywiscie przez ten dodatkowy stres... mysle ze ci pomoglem... jezeli tak to daj dupy bedziem kwita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
aaa i ewentualnie mozesz jeszcze cos zrobic szalonego zboczonego co nie robisz na codzien, cos co zadziala na jego umysl fantazje wyobraznie i podnieci poprzez patrzenie a nie koniecznie dotyk... np zaczniesz sie masturbowac, czy zaczniesz mowic nie przyzwoite zeczy zeby cie zerznal i wsadzil kutasa do cipki, mozesz zaczac przy tym sie masturbowac lekko stekac sapac ale bez przesady zeby to nie bylo zalosne :P mozesz nawet zaczac lizac mu odbyt co powinno "postawic" go na nogi bez problemu jezeli przedtem tego mu nie robilas i nie bawicie sie w ten sposob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaca
Pomogłeś, dziękuję. I tylko na to słowo możesz liczyć. :) Już się bałam, że może Mu się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
leee to lipa nie oplaca sie pomagac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujogniot
całkiem możliwe, że to efekt gumek ja też z nich korzystam z konieczności ale też wiem jak super jest bez Jeśli facet używał bez ... to tak może się dziać i fakt , że jak się zrobi wilgotniej ... to guma drażni i nie jest to zbyt przyjemne zmieńcie gumy na inna firmę bo być może to jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaca
Ale używamy Durexów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta jons...
za mokro, gumka no i za szeroka jestes a on ma za cienkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkidupek
słabo cię czuje ... zmieńcie pozycję jak zaczyna mięknąć ... spróbujcie np. taką kładziesz się na brzuchu, uda razem a twój facet wchodzi w ciebie od tyłu (dla jasności nie w tyłek - ew. pytania czy tak się da?? oczywiście, że się da) i jazda - w tej pozycji dodatkowo przy ściśniętych udach jest ciaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Po skończeniu zróbcie sobie kwadrans przerwy a potem powtórkę. Gwarantuję że powtórka potrwa znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
Właśnie o to chodzi, że On opada zanim skończy - ja już jestem po orgazmie, więc dodatkowo bardziej mokra, a On jest jeszcze przed. Ja szeroka nie jestem, a On cienki również nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w żadnym wypadku nie mów mu o tym że jesteś rozczarowana bo to od niego nie zależy a wyczuwa że jesteś po i chcesz juz skończyć dlatego zaczyna się bardziej skupiać nad wytryskiem a jemu mięknie jeszcze bardziej Okazuj mu większe podniecenie nawet gdy jesteś po orgazmie Pulsuj mięśniami pochwy żeby odbierał to że się nim podniecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
Staram się, jednak gdy ja już dojdę 2 czy nawet 3 razy jestem po prostu na tyle wrażliwa, że zaczynam się zastanawiać kiedy On skończy. Jest cudownym kochankiem, ale za dlugo też nie jest dobrze. On najpierw się skupia aby mnie doprowadzić i aby nie było za krótko, a później sam nie może dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najczęściej przyczyna impotencji u mężczyzn i musisz do tego podchodzić delikatnie i nie okazywać zdenerwowania że zbyt długo się nie spuszcza bo tylko to go zdołuje Niech tylko nie dotyka łechtaczki bo to napewno ciebie drażni jak jesteś po a do ruchów frykcyjnych się przyzwyczaisz bo ci przedłużą stan orgazmiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
Nigdy nie zrobiłam żadnej uwagi i nie skomentowałam tego, staram się bardzo wczuwać po fakcie i absolutnie nie daję Mu odczuć, że już teraz ma się skupić i dojść. Bez gumki kochaliśmy się tylko raz, więc ciężko mi powiedzieć czy ma tak wyłącznie w gumkach. Wówczas bardzo szybko doszedł, bo nie mógł ponoć już dłużej - ja raz, On raz. I sądzę, że tak być powinno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
Czasami dokańczam. Nigdy nie został bez orgazmu, jednak ja powoli zaczynam zastanawiać się czy to rzeczywiście wina gumek, czy może moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie twoja wina gumka jest powodem bo penis nie odbiera bodzców płynących z wnętrza pochwy a to są kurcze rytmiczne pochwy podczas twojego orgazmu ILE MA ON LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
On 29, ja 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za staryy????
sprobuj nie miec tak dlugo jak on nie dojdzie i wszytskie pozostale rady typu- zaciskaj miesnie kegla rytmicznie, rob rzeczy ktorych nie robilas no i zmiencie metode anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest już w wieku że możliwości seksualne faceta się obniżają choć psychicznie chciałby jeszcze jak 16-latek.Tylko ty nie dołuj sie tym że go nie jarasz bo jest to szkodliwe i la ciebie i dla niego bo on tak tego nie odbiera a raczej żeby dać ci satysfakcję seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaaca
Łatwo powiedzieć - nie dołuj. Skoro wiem, że z poprzednią wyczyniał cuda (nie od Niego i nie od niej). Ona i ja mamy wspólną przyjaciółkę i wiedziałam o tym przed związkiem. Nie jestem brzydka, a i sądzę, że to i owo potrafię, dlatego też może właśnie takie, a nie inne odniosłam wrażenie. Co do antykoncepcji, nie mogę brać już tabletek. W poprzednim związku brałam kilka lat, a teraz rok - dwa, chciałabym się postarać o dziecko. We wrześniu skończę 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
kurwa nie sluchaj innych dobrze prawia tu tylko brzydkidupek, dobry doradca, i fakt faktem jak ty juz doszlas robisz sie jeszcze bardziej mokra a jego dopada stres ze teraz przydalo by sie jemu skonczyc i to jak najszybciej bo wie ze zaczynasz sie meczyc... to chyba dobrze ze mysli o tobie zebys ty pierwsza doszła dziewczyny sa z natury samolubami, jak ty dojdziesz to pomysli tez o nim i staraj sie teraz ty zeby za wszelka cene doszedl... za pewne podczas tego jak probuje cie doprowadzic do orgazmu przynajmniej z raz byl bliski wytryskowi i zmniejszal intensywnosc ruchow albo na chwilke przestawal przez takie cos przyzwyczaja sie do bodzcow i czlonek robi sie mniej wrazliwy przez to pozniej ciezej mu dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj o ludzkiej zawiści a do tego jeszcze kobieta Musisz to wziąć pod uwagę Wierz że naprawdę to nie zalezy od niego tylko czasami od dużej atrakcyjności seksualnej partnerki facet odczuwa potrzebę dać jej 100% satysfakcji a penis robi dziwne zachowania i odwrotnie partnerka mało atrakcyjna facet ma średnią ochotę na nią a penis sztywny jak sztylet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaaaaca
Rozumiem. I nigdzie nie powiedziałam, że nie daję Mu dojść czy się nie staram - lub też co gorsze przerywam sex. Po prostu zmartwiłam się i tyle. Dbam o Jego potrzeby także po swoim orgazmie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
no to dostalas odpowiedzi co i jak a teraz dzialaj, i dokladnie jak powyzej moze byc jeszcze ze tego dnia moze miec mniejsza ochote moze byc zmeczony albo czyms zmartwiony czy poddenerwowany do tego naklada sie to wszystko co pisalismy po wyzej i jest to co jest innych odpowiedzi juz nie ma bo napewno impotentem nie jest... wszystko ci zostalo wyjasnione i na przyszlosc POGADAJ O TYM NAJNORMALNIEJ W SWIECIE Z PARTNEREM SZCZEROSC I ZROZUMIENIE PODSTAWA W ZWIAZKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
W gumach sie nie da. Po prostu sie nie da. Jakbym musial seksic w gumie to bym chyba wolal sobie konia zwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×