Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexiaaa

co wziąć ze sobą na wizytę u znajomych?

Polecane posty

Gość alexiaaa

idziemy z mężem do znajomych wieczorkiem. co ze sobą mamy prznieść. do tej pory przynosiliśmy jakiś dobry alkohol i coś słodkiego. teraz chciałąbym pomyśleć o czymś innym, ale nie mam pojęcia. podpoiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaaa
bez okazji, zwykłe spotkanko.zawsze jednak aby my albo oni (w zależności u kogo spotkanko) coś ze sobą przynosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol powinien zostać w pakiecie :D....ale zamiast tych słodkości może zrób jakąś fajną sałatkę lub jakieś Twoje popisowe danie które można łatwo odgrzać wszytko zależy od tego jaka to okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że jakis alkohol trzeba wziąć, a poza tym jakieś chipsy, może jakieą sałatkę jak by Ci się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to przepraszam
ciasto, sałatka, zagryzka do wódeczki (ogóreczki, śledzik, czipsy), moze jakieś tacos z sosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze butelka dobrego wina jest super winiarnia w kraku ( jesli jestes z tamtych okolic ) na Florianskiej winiarnia w piwnicach kolo ktory to prowadzi zna sie na tym super do wina mozeswz np wziasc deske serow plesniowych plus winogrona jesli wiesz ze im do domu czegos brakuje wiesz jak maja urzadzony i stac Cie sprobuj kupic nie wiem stojak na wino/elegancki wazon flakon/ nam policyjny rysownik namalowal przpepiekny akt za symboliczne 20 zl kazdy sie zachwyca moze jakies dwa kieliszki do wina/ 2 eleganckie filizanki na kawe lub cos z kulinariow jak nie chcesz gotowac no nie wiem komplet przypraw teraz sa super herbate ( taka na wage np czekoladowa pycha albo owoc milosci ) super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizajnerka
ale to jest przecież zwykłe spotkanie znajomych -nie pierwsze _ zrob coś na ząb-sałatka,zapiekanka,lub ciasto ,coś co wiesz,że zjecie razem.Ostatecznie kupne słodycze plus wino,piwo czy co tam lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozumiem tego
Skoro idziesz na spotkanie do znajomych to chyba uzgodniliście, czy jest to spotkanie na które oni przygotowują jedzenie, czy może masz przynieść coś konkretnego? Bo jeśli nic nie mówili to niby z jakiej racji masz prezynosić jedzenie, skoro oni cię zapraszają? Kup wino, czy inny alkohol który lubicie razem pić i tyle. No, chyba że wiesz, że oni nie zrobią nic do jedzenia, to wtedy aktycznie weź ze sobą to, co lubisz. Ale to już lepiej niech oni przyjdą do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Ostrożnie, butelka wina jest ok, ale tylko tyle. Jeśli nie było to wcześniej umówione - przynoszenie rzeczy na proszoną kolację jest nietaktem, daje się w ten sposób odczuć gospodyni, że nie docenia się jej wysiłków, albo nie ufa jej talentom kulinarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
wino plus kawałek upieczonego przez siebie ciasta, żadnych sałatek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

A może coś fajnego do kuchni lub do łazienki? Mnóstwo takich stylowych akcesoriów znajdziesz na homedome.pl Ja np. dostałam bardzo fajne koszyczki do łazienki od siostry które mi bardzo służą a równocześnie pięknie ozdabiają łazienkę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Zwykle nie mam czasu piec, dlatego wspomagam się gotowymi zestawami prezentowymi z poczty kwiatowej np. z kawą, herbatą, winkiem i czymś słodkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×