Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leszczynka2010

Schudłam 9 kg. Prosty sposób na utratę kg, bez suplementów, głodzenia się itp.

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] Leszczynka2010 Dziewczyny, odchudzałam się już wiele razy, z mniejszymi i większymi efektami. Kilogramy po pewnym czasie wracały. Jakieś 2 miesiące temu musiałam kupić spodnie w rozmiarze 46, co mnie naprawdę przeraziło. Sądzę, że pewnie stopniowo przybierałabym na wadze jeszcze bardziej, aż okazało się, że mam problemy zdrowotne (nie związane w żaden sposób z wagą, ale z układem trawiennym) i pewien mądry człowiek doradził mi, żebym podczas leczenia całkowicie wykluczyła z codziennej diety 3 produkty MĄKĘ (w każdej postaci!), CUKIER i ZIEMNIAKI. Od tego czasu upłynęło ponad półtora miesiąca a ja SCHUDŁAM 9 kilogramów. Bez żadnych diet MŻ, kopenhaskich, south beach, dra Dukana itp. Wystarczy wyeliminować te 3 produkty i tyle. U mnie schudnięcie było "tylko" efektem ubocznym leczenia. Sądzę, że gdyby nie choroba nie miałabym tak silnej motywacji, żeby się odchudzać. Wczoraj kupiłam spodnie o 2 rozmiary mniejsze i wiem, że nawet po skończeniu leczenia będę kontynuować ten sposób odżywiania - choć może pozwolę sobie od czasu do czasu na kanapkę - bo za chlebem trochę tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinnlkaa
hmmmm czyli moge dziennie jesc na przyklad : 3 schabowe, 2 kurczaki smazone, miske ryzu, 8 babanów i schudne? no prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ty jesz jak chleba nie zjesz? Kumam że można wymyślac na śniadanko jakieś jajecznice, ale jak się ma czas na przyrządzanie. Ja wcinam co rano kanapkę i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszczynka ja mam ten sam problem coś z żołądkiem i jelitami - wykluczyłam cukier, chleb, ziemniaki, mam problem ze sniadaniem bo jadłam płatki owsiane na mleku ale po tych płatkach mam oghromne wzdęcia....efekt uboczny tej diety utrata wagi co przez 2 lata było niemozliwe na co jestes chora? Ja jutro ide do gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obi-> wiem, ze można, ale wtedy musiałabym rano wstawać :o a ja leń. Wolę kupic chleb w drodze do pracy i w pracy kanapkę zjeść. Po jogurcie to po pol h chce mi się jeść, ale moze spróbuję tej diety, tylko jak chłopa namówić do wycofania ziemniorów z diety :) Cukru nie jadam bo mam cukrzycę, tylko wtedy kiedy muszę, bo cukier za mały. Więc jedno z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obivankenobi
lu cyfra, ja zaczelam wyeliminowanie chleba od ograniczenia go najpierw do 2 kromek razowego na sniadanie wlasnie, potem jedna a potem stwierdzilam ze ten chleb mi do szczescia nie potrzeby a wyeliminowanie macznych produktów ( moze nie do konca w 100 procentach ) to podstawa mądrej diety...o cukrze nie wspomne bo nie slodze i z tym nie mialam nigdy problemów tylko co ziemniakow sie nie zgodze do konca...wcale nie sa tak kaloryczne jak sie wydaje...to dodatki w postaci sosów tucza a nie ziemniaki..chociaz polecam rozgraniczyc wegle od bialka i nie jesc ziemniakow z miesem lub ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diablica brzuch mi puchł - to nie były wzdęcia, jeszcze 2 miesiące temu wyglądałam jak w 6 miesiącu ciąży. Leczono mnie kilka miesięcy, w szpitalu i prywatnie. Przebadane miałam dosłownie wszystko! I nic... Trzustka, wątroba, żołądek, tarczyca, jajniki, jelita - wszystko ok. U gastrologa zostawiłam sporo kasy i nic. Płakać mi się chciało, bo jak tu chodzić do pracy z takim brzuchem, kiedy się nie jest w ciąży i odpowiadać na pytania znajomych o termin porodu itp. Nie chcę się rozwodzić w szczegółach mojej choroby na forum, teraz po półtoramiesięcznej terapii jestem już prawie zdrowa - tylko troszkę wystaje mi brzuch, ale prawie tego nie widać. Jeśli chcesz podaj swój e-mail, to popiszemy. Nie wiem czy masz to samo co ja czy coś zupełnie innego, ale możemy się wymienić doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszczynka2010 możesz napisać swój 1 dniowy jadłospis? Piszesz,ze schudłaś, gratuluję,ale napisz np co wczoraj jadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja schudlam 20kg
w 3 miesiace.A przestalam tylko jesc slodycze,chleb i ziemniaki! # miesiace to dobry wynik.Sama sie dziwilam.Kolezanki mowily mi,ze to niebezpieczne,ale nie mialam na to wplywu,waga szybko leciala i ja sie z tego ciesze.Jadlam normalnie 3 posilki i 2 przekaski dziennie.Np rano zjadlam 3 jajka na twardo,pozniej 2 jablka,pozniej obiad,np kawalek piersi z warzywami..itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można jeść prawie wszystko co dotychczas, tylko trzeba to trochę modyfikować. Śniadania/Kolacje Przeważnie jadłam kanapkę. Teraz jem np. 2 jajka sadzone, jajecznicę, śledzie w śmietanie, pół makreli wędzonej, sałatki rybne, jakiś jogurt czy serek, smażone kiełbaski, parówki, sałatki owocowe albo warzywne - możliwości jest mnóstwo. Obiady Obiady jadam zupełnie normalne, ale nie dodaję do mięs mąki ani bułki tartej, zupy też są bez żadnych zasmażek (ale wcześniej też nigdy nie robiłam zasmażek, bo nie lubię). Kotlety, zrazy, ryby itp. smażę na oleju tylko w jajku. No i do zup - żadnego makaronu. Musiałam zrezygnować z pierogów i naleśników, które uwielbiam. Zamiast ziemniaków jem często ryż albo gotowanego kalafiora czy fasolkę szparagową, próbowałam trochę kaszę gryczaną, ale za nią nie szaleję:/ Nie wiem jak długo będę jeszcze na tej "wymuszonej" diecie. W przyszłym tygodniu jestem umówiona na wizytę u lekarza. Zobaczy czy jest poprawa i czy mam ją kontynuować.Choć sądzę, że będę, jeśli nie ze względów zdrowotnych, to po to żeby schudnąć:) Ja schudlam 20kg - gratulacje świetny wynik!:) Ja przez połowę tego czasu schudłam prawie połowę tego co Ty:) Mam nadzieję, że i mnie się uda tyle schudnąć. Jeszcze 10 kg mniej i mi wystarczy, będę bardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od stycznia schudłam prawie 30kg i nie wyrzucałam z jadłospisu mąki, ziemniaków itp., ale niezdrowe produkty ;). Oczywiście jeszcze ćwiczę :D. Dla zainteresowanych: koniec grudnia 2009 - 95kg(!) teraz - niecałe 67kg wzrost - 169cm wiek - 15 lat Nie jestem, nie byłam i nie będę na diecie, ale zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobnie jak Ty nie jestem na żadnej diecie, szkodzą mi po prostu niektóre produkty, których niejedzenie skutkuje spadkiem wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwasiigrocho
JA mam ten sam problem co ty mimo że jestem bardzo młoda , jak dużo zjem to mi brzuch urośnie nawet 10 cm a jak nic nie zjem to mam płaski brzuch , ja mam jak wadę żołądka albo wątroby nie pamiętam , na początek stwierdzono u mnie białaczkę , na szczęście wyniki się nie potwierdziły . Ale w tym całym jedzeniu najważniejsze jest unikać tłuszczu , mąki , ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartiuszkaa
ja tez tak mam ze mam brzuch wielki a reszte chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
A ja schudłam 9 kg i jem wszystko, ale o określonych porach i o wiele mniej niż kiedyś. Piję wodę, szklankę przed każdym posiłkiem i co chwilę sobie popijam małymi lyczkami. Nie wyeliminowalam niczego, tylko ograniczylam ilość. Czuje się dobrze i nie wydalam ani złotówki na diety itd. Poza tym dużo chodzę i mam duzo pracy w domu a jak już wszystko zrobie to szukam innego zajęcia tak żeby nie myśleć o jedzeniu. Myślę, że to dobry sposób, bo kiedyś odchudzalam się i wyeliminowalam dużo produktów a potem jak naszła mnie na cos ochota to ciężko było się powstrzymać. Teraz nie rzucam się na nic, bo wiem, ze mogę to zjeść ale rozsądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×