Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DORADZCIE MI PROSZĘ

Co wybrać? FRYZJERSTWO czy KOSMETYKĘ....???

Polecane posty

Gość DORADZCIE MI PROSZĘ

Co lepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADZCIE MI PROSZĘ
Muszę podjac decyzje co do wyboru szkoly i nie weim na co sie zdecydowac. Jak ejst pozniej ze znalezeiniem rpacy w tych kierunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADZCIE MI PROSZĘ
provokejszyn tylko skad mam wiedziec teraz w czym bede dobra??szkola trwa 2 lata i dopiero po niej okaże sei tak naprade do czego mialabym wiekszy dar... A Ty uczysz sie fryzjerstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADZCIE MI PROSZĘ
farajnacala a moglabys uzasadnic dlaczego? znasz jakas kosmetyczkę, a moze sama nia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADZCIE MI PROSZĘ
moze sa tu kobietki ktore pracuja w tych zawodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADZCIE MI PROSZĘ
provokejszyn nie no jasne ze farbuje wlosy sobie siostrze mamie od zawsze ale jak dotad nikogo nie scinalam. Zawsze natomiast marzylam zeby byc fryzjerka ale zrobiłam studia ekonomiczne i obecnie mysle o zmienie zawodu bo obecnego nie znosze. boje sie tylko jak ja sobie poradze bo rpzeciez nie moge sobie pozwolic na darmowa praktyke w salonie i boje sie czy ktos mnie po takiej szkole przyjmie do rpacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerskie.com
Każdy zawód ma swoje plusy i minusy,więc trudno jednoznacznie stwierdzić co będzie lepsze. Jezeli czujesz,że fryzjerstwo to Twoje powołanie i sprawdzasz sie w tym co robisz,to powinnaś pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w tym temacie. Pozdrawiam www.Fryzjerskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×