Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana bezrobotna

Fotka dziecka na NK i FB, a znalezienie pracy - SZCZERZE!

Polecane posty

Gość zdeterminowana bezrobotna

Poprosze o odpowiedz zwlaszcza pracodawcow i rekrutujacych - czy jesli mam na Naszej Klasie albo Facebooku zdjecie swojego rocznego synka, to czy dyskwalifikuje mnie to na samym starcie? Szukam pracy, wysylam mnostwo CV, niektore dosc przypadkowo, nie ukrywam, ale na niektorych ofertach naprawde BARDZO mi zalezy i wiem, ze sie nadaje. Tymczasem nikt nie dzwoni. Doslownie ani jednego telefonu z zaproszeniem na rozmowe. Ja wiem, ze jest ciezko znalezc prace, ale marze o tym, zeby pojsc na rozmowe i osobiscie zaprezentowac swoje kwalifikacje. Czy wplyw na taki stan rzeczy moze miec fakt, ze jestem mama i serwisy spolecznosciowe to ujawniaja? Nie chce ukrywac swojego macierzynstwa, to chore... Ale powaznie zastanawiam sie nad usunieciem tych zdjec. Czy rekruterzy sprawdzaja kandydatow w ten sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie obnażanie się ze swoim zyciem prywatnym w sieci jest dziwne i serwisy tego typu sa tez dziwne :D być może w niektórych przypadkach to było przyczyną ale nie we wszystkich, dziś takie czasy że po prostu nie dzwonią , sam to przerabiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana bezrobotna
No wiesz, Facebook ma pol miliarda uzytkownikow na calym swiecie i sluzy do komunikowania sie z ludzmi. Przeciez nie spowiadam sie ludziom ze swoich prywatnych spraw, mam znajomych, z ktorymi utrzymuje staly kontakt. Nie przesadzaj z tym ekshibicjonizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sceptyczny , wszystko co umieszczasz w sieci , w sieci zostaje i nie masz wpływu na to kto np skopiuje Twoje fotki itp. ale ni o to chodzi- napisałem Ci że brak odzewu mnie nie dziwi , miałem podobne doświadczenia, prace znalazłem po 6 miesiacach pomimo dobrego CV, doswiadczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana bezrobotna
Dzieki za odpowiedz. No trudno, moge szukac pracy i pol roku, byle ja w koncu znalezc :) A co Facebooka - ustawilam sobie opcje, ze szczegolowe info na moj temat moga widziec tylko znajomi i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×