Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

sab simplex - czy ktoś potrzebuje?

Polecane posty

witam! moje dziecko właśnie wyszło z ko uffff :) specjalnie dla niego ściągaliśmy kropelki z Niemiec o nazwie sab simplex. Uratowały nam życie, bo przed nimi wypróbowaliśmy już wszystkiego, co na polskim rynku jest dostępne. Zostały mi 2 opakowania (całkowicie nieużywane). Dużo kosztowała nas przesyłka więc od razu kupiliśmy 8 fiolek, sześć zużyliśmy. 2 mogę sprzedać. Sprzedaję po takiej cenie po jakiej kupiłam (wliczając w to koszty przesyłki z Niemiec). 60 zł za opakowanie. Przesyłka po mojej stronie. Proszę o informację, gdyby ktoś był zainteresowany na adres: juffie@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile???
60 zł za opakowanie? Jedno opakowanie? Sory aleja też sprowadzałam dla swoich maluszków sab simplex i kosztował 20zł + 12zł wysyłka :-( Nie sądzę, żeby ktoś kupił za te pieniądze bo ogłoszeń jest sporo. Poza tym teraz już można zamówić w aptece a na dodatek jest jeszcze skuteczniejszy preparat o nazwie BIOGAJA, który można kupić bez problemu u nas. Ta cena mnie zaszokowała mówiąc szczerze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile? ja mam paragon z kasy fiskalnej, gdzie widnieje cena 10 euro za opakowanie. Zamawialiśmy kuriera z opcją najszybszego dostarczenia, bo nasze dziecko się męczyło i skasował nas za to 35 euro. nie zmuszam nikogo do kupna, nie mam po prostu zamiaru dopłacać do tego interesu! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile???
Tak się składa, że kupowałam niemiecki i ze sprawdzonego źródła - rodzina :-P Widocznie ktoś cię oszukał bo sab simplex nie kosztuje 10 euro :-( Nie wiem skąd zamawiałaś ale może wart podać dane sprzedawcy jako nieuczciwego? Nieźle na Tobie zarobił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile???
węgierski kosztuje ok 12zł i jest taki sam jak niemiecki - niczym się nie różni, skład ten sam. Czeski jest gorszy to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowallllam
jakis miesiac temu kropelki sab simplex ktore dokladnie kosztuja 8 euro 16 centow!!!! mieszkam w Niemczech wiec wiem jakie sa tu ceny. 60 Zl. jednak to zdecydowaie za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile???
czyli i tak podrożał bo 2 lata temu kosztował w przeliczeniu na złotówki ok 20 max 22zł. ale na pewno nie 60zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie niby gdzie w Niemczech Sab kosztuje rownowartosc 20 zł?? ja mam za 7,5 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka sedziego
JA KUPOWALAM 3 LATA TEMU PO 8,50 EURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam do sprzedania jedna buteleczke takze sprowadzona z niemiec bo sama kupowalam w aptece cena 30zl (jakby ktos chcial to zapraszam do napisaia meila) mala wcale nie uzywala produkt jest nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlasab
Witam, sprzedam sab simplex oryginalny niemiecki za 40 zł. Został mi bo syn też miał kolkę. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizo
zna ktos kontakt w niemczech?Jak to zamówic?Mojemu malemu pomogly od razu ale się butelka konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATMAR
WITAM, POSIADAM ZBĘDNE 3 OPAKOWANIA I CHĘTNIE ODSTĄPIĘ PO 30 ZŁ Z SZTUKĘ. KONT katmar80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXY_SabSimplex
Witam, ja tez mam jedno opakowanie kropelek na zbyciu. Moja corka juz wyszla z kolek i zostala mi jedna buteleczka. Sprzedam za 30 zl. Odbior wlasny w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pilnie potrzebuje sab Simplex może ma ktoś do sprzedania. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz na sabsimplex@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pilnie potrzebuje sab Simplex może ma ktoś do sprzedania. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz niemiecki? Poczytaj ulotkę tych kropli... one uzależniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma dwie butelki. Jedna jest nowa jeszcze nie otwarta i druga otwarta ( wczoraj - 04.06. ). Sprowadzałam je bezpośrednio z Niemiec. Jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę sprzedać. Nową za 40zł . Otwartą za 15zł. Proszę pisać na maila fibak.monika@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez posiadam 1 butelke niemieckiego sab simplex.cena 40zl+kw.data waznosci do 11.2018.kontakt 791 944 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam 100ml kupiony w Niemczech z paragonem ważny do marca 2019 Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę pisać meile lili678@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do sprzedania 6 opakowań Sab Simplex. Dosyć długo podawaliśmy to naszemu dziecku i ściągaliśmy to od znajomych z Niemiec i z apteki internetowej z Czech. Pozostało nam 5 butelek niemieckiego Sab Simplex (termin do 01.2020) oraz jedna z Czech (do 12.2018). Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wszystkie w pakiecie sprzedam za 150,0 PLN + przesyłka/odbiór osobisty we Wrocławiu lub po 30,0 PLN za butelkę + przesyłka/obiór osobisty we Wrocławiu. Proszę o kontakt pod numerem 782 821 671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje się ktoś ile kosztuje sab simplex teraz w DE? Ciotka przysłała nam teraz 3 opakowania ale mówi że kosztują po 10euro czyli po ponad 40zl. Często widzę w PL po 25-30zl. Ciotka mnie kantuje czy faktycznie tyle kosztuje w DE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał zostało mi jedno opakowanie ważne do 2020 , kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komus cena nie odpowiada to po co sie oburza nie kupuj i tyle lepiej idz na bazar kupic ;) matki cebulaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania jedno opakowanie cena 30 zł, jeśli jesteś zainteresowany napisz karik88@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to dokladnie to samo co polski espumisan. W ogole wole jednak viburcol i masaze brzuszka + probiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Również sprzedam Sab Simplex 30 ml za 40 zł zainteresowanych proszę o kontakt na maila a.chuchro92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Sab simplex od espumisanu różni się ilością substancji czynnej.sab simplex ma jej dużo więcej więc lepiej działa. 

Polskim odpowiednikiem Sab simplex jest Esputicon, ma tyle samo tej substancji. 

Nie dajcie się nabierać że jak z Niemiec to lepsze. Czytajcie składy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×