Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelka311

Rekrutacja na podinspektora w UM Wałcz

Polecane posty

Gość ewelka311

Zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko Podinspektora ds Podatków. Na początku rekrutacji jest sprawdzenie obsługi komputera (World, Excel), później rozmowa rekrutacyjna. Znam obsługę kompa ale co oni mogą wymagać według Was z tej obsługi. Ktoś już przechodził przez coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanoSexmacher
Może ze znajomości podatków i opłat lokalnych, kodeksu postępowania administracyjnego, ordynacji podatkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwwwwwwwwwwkkkkkkkka
Ty się lepiej nie martw o obsługę komputera tylko o znajomośc ustaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadbaj o znajomości
byłam na kilkudziesięciu testach i rozmowach w sektorze publicznym nic więcej się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa80
A wiecie co, ja też jestem zaproszona na tą rozmowę i z tego co wiem, to będą tam trudne zadania z excela przygotowywane przez informatyków. Trudniejsze niż przy poprzedniej ofercie zatrudnienia do UM. Nie wiem o co będą pytać na rozmowie, tego nikt nie wie, ale z pewnością ważny będzie test z pracy w excelu. Szkoda tylko, że nie wspomnieli o takim wymaganiu w ogłoszeniu oferty pracy. Poprzednim razem było napisane, że wymagana jest znajomość obsługi excela z stopniu zaawansowanym, więc nie startowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa80
aaaaa i chciałam dodać, że ważne aby zabrać ze sobą szerokie plecy, bo liczą się tylko układy tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×