Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś92

Chcę Schudnąć

Polecane posty

Gość moniś92

Hej chciałabym się was poradzić. Chciałabym schudnąć parę kilo nie jestem gruba ale mam lekką nadwagę stosowałam już różne diety i ćwiczenia lecz bez większego rezultatu. Ostatnio dużo czytałam o głodówkach i postanowiłam nie jeść przez 3 dni , nie wiem czy dobrze robię. Czy głodówka naprawdę pomaga zrzucić parę kilo? I czy po głodówce nie przytyję z nawiązką ? oczywiście po mam zamiar stosować dietę i tu pytanie do was czy znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną dietę która mogłaby mi pomóc? Z góry dziękuję za wypowiedzi Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
szybkie diety sa bez sensu bo zawsze wrocisz do starej wagi. zmień odżywianie. ja odstawiłam pieczywo(czasami zjem ciemne), makarony,ziemniaki,majonez,śmietane i ograniczylam slodycze do minimum. ćwicze w domu czasami i wygladam dobrze a bylam no... nie za szczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ABC, u nas w ogóle niepopularna za to w Anglii... Minimum 10kg w 50dni. Fast = nic Day 1: 500 calories (or less) Day 2: 500 calories (or less) 3: 300 calories 4: 400 calories 5: 100 calories 6: 200 calories 7: 300 calories 8: 400 calories 9: 500 calories 10: Fast 11: 150 calories 12: 200 calories 13: 400 calories 14: 350 calories 15: 250 calories 16: 200 calories 17: Fast 18: 200 calories 19: 100 calories 20: Fast 21: 300 calories 22: 250 calories 23: 200 calories 24: 150 calories 25: 100 calories 26: 50 calories 27: 100 calories 28: 200 calories 29: 200 calories 30: 300 calories 31: 800 calories 32: Fast 33: 250 calories 34: 350 calories 35: 450 calories 36: Fast 37: 500 calories 38: 450 calories 39: 400 calories 40: 350 calories 41: 300 calories 42: 250 calories 43: 200 calories 44: 200 calories 45: 250 calories 46: 200 calories 47: 300 calories 48: 200 calories 49: 150 calories 50: Fast Głupia dieta, 90% ma efekt jojo ALE: jeśli ją zrobisz to nie ma opcji żebyś nie schudła. Jak będziesz z niej wychodzić, a nie zaraz sie rzucisz na zarcie to nie bedzie joja. Zaraz się znajda obrońcy diety 1500kcal - jak chcesz się odchudzac rok to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówka nie na odchudzanie
Szał robi dieta proteinowa, szybko i bezpiecznie się chudnie. Ja schudłam zmieniając swój model żywienia na żywienie niskowęglowodanowe. Więcej na www.dobradieta.pl. Na pewno źadne diety cud nie są skuteczne, na dłuższą metę to tylko zmiana modelu żywienia. Chudnięcie powolne ale zdrowe i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówka nie na odchudzanie
Vipera, nie wierzę, że po takim reżimie nie ma efektu yoyo, a co na to zdrowie jak schodzisz do mniej niż 500 kcal? Nie wierzę w brak szału cukru i węgli w organiźmie. Bałabym sięcukrzycy i nadciśnienia w efkcie takiej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga spod znaku swastyki
Zbigniew Wassermann, jedna z 96 ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego Tu-154, został w czerwcu wezwany przez prokurator Beatę Kozicką z opolskiej Prokuratury Okręgowej, jako świadek na rozprawę toczącą się przed warszawskim sądem rejonowym. Sprawa dotyczy rzekomej płatnej protekcji dziennikarki Doroty Kani - informuje serwis niezalezna.pl. Ponadto, jak pisze niezalezna.pl, protokół jednego z przesłuchań podpisany przez prok. Kozicką datowany jest na rok 2019. Rzecznik Prokuratury Generalnej Mateusz Martyniuk nie chciał odnosić się do tej sprawy, wypowiedział się jedynie ogólnie o tego typu przypadkach. - Pierwszy raz słyszę, by do czegoś takiego doszło mówił o kwestii powoływania na świadka nieżyjącej osoby. - Nie spotkałem się z czymś podobnym w swojej praktyce zawodowej - dodał Martyniuk. Odnosząc się natomiast do błędnej daty, jaką opatrzono dokument, rzecznik stwierdził, iż mogło dojść do omyłki pisarskiej. Taki błąd skorygować powinien prowadzący postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam ja dwa razy. Badania zrobilam po każdej - wszystko w normie. Nie bylaś na takiej diecie to sie nie wypowiadaj, tak lepiej jeśc jogurty przez rok i zrzucić 10 kg w 365dni hahaha Jak się nie potrafi wychodzić z diety to jest jojo. I nie myśl, ze nie zauwazyłam tej reklamy. Twój post to tylko zachwalenie danej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam malinki
Jako "nieprzyjazny" gest oceniło rosyjskie MSZ wydalenie z Rumunii jednego z dyplomatów rosyjskich pracujących w Bukareszcie. - Pozostawiamy sobie prawo podjęcia kroków (o charakterze) retorsji - oznajmił resort. Rosyjskie ministerstwo oceniło krok Bukaresztu jako "nieprzyjazny i całkowicie nieuzasadniony", podkreślając, że odrzuca "taką destrukcyjną postawę". Wczoraj, nie podając nazwiska rosyjskiego dyplomaty, rumuńskie MSZ oświadczyło ambasadzie Rosji w Bukareszcie, że jej pierwszy sekretarz musi opuścić Rumunię w ciągu 48 godzin. Była to retorsja za wcześniejsze zatrzymanie w Rosji rumuńskiego dyplomaty, któremu zarzucono szpiegostwo. - Wyrażamy protest wobec strony rumuńskiej, która powinna przyjąć całkowitą odpowiedzialność za ewentualne konsekwencje - dodał resort w komunikacie. W poniedziałek rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) ogłosiła, że rumuński dyplomata Gabriel Grecu został przyłapany na gorącym uczynku, gdy próbował uzyskać tajne informacje wojskowe. Według FSB Grecu to "tajny agent służb wywiadowczych Rumunii, będącej członkiem NATO". Dzień później Rumunia odpowiedziała wydaleniem rosyjskiego dyplomaty o równej randze, którego nazwiska nie podano. Jak przypomniała przy okazji incydentu agencja Reutera, Rosja w lutym wyrażała zaniepokojenie planami rozmieszczenia przez USA w Rumunii części tarczy antyrakietowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa zbita i nieumalowana
Roger Guerreiro znalazł się na celowniku Sportingu Lizbona. Agent zawodnika, Marcelo Robalinho, zdradził, że kontaktował się już z przedstawicielem klubu. - Myślę, że Roger nie będzie kosztował więcej niż jeden milion euro - twierdzi Robalinho. Menedżer Rogera obecnie przebywa w Atenach, gdzie ma za zadanie porozumieć się ze skonfliktowanymi działaczami AEK. Roger nie trenuje z drużyną, a klub od kilku miesięcy nie płaci mu pensji. - Biorąc pod uwagę, że AEK jest mu winny pieniądze, myślę, że klub go puści za sumę mniejszą niż jeden milion euro - uważa agent piłkarza. Marcelo Robalinho potwierdził też, że pierwsze rozmowy w sprawie przenosin Rogera do Sportingu już się odbyły. - Kontaktował się z nami przedstawiciel klubu i czekamy teraz na sygnał od Costinhii - zdradził. Dyrektor sportowy Sportingu będzie odpowiedzialny za negocjacje w sprawie transferu. Roger w Sportingu miałby zastąpić Marata Izmaiłowa, który wkrótce najprawdopodobniej przeniesie się do Evertonu Liverpool. Oba kluby prowadzą negocjacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówka nie na odchudzanie
Vipera, nie reklamuję strony chociaż wiele z niej wyniosłam i znalazłam tam ludzi co mi pomogli. Kiedy zeszłam na żywienie poiżej 100 kcal miałam zawroty głowy, spadał mi cukier, potykałąm sięi miałam mrowienie na końcówkach palców i ustach. Badania były dobre, bez niepokojących wyników ale świadoma tego co sięze mną dzieje zwiększyłam kcal do ok 1200. Schudłam w ciągu ostatnich 2 i pół roku 28 kilo więc nie obrażaj mnie, że nie wiem nic o dietach. I moja nadwaga nie wynikała z lekkomyślnosci w żywieniu. Odchudzanie i jego skutki a także efekty zależą od wieku osoby odchudzającej się Nawet głupia wiotkość skóry i jej powrót do normalnych rozmiarów i napięcia mają znaczenie i inaczej sięzachowują w różnym wieku. Mam 55 lat i proszę o powstrzymanie się złośliwościami pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżim kaloryczny
jest dobry tylko na krótko, jak się chce szybko zwalić parę kilo do ładnej kiecki a 200-500 kcal to po tym można anemii dostać i chyba cały dzień nic nie robić z braku siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×