Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzidkaa

mam kilka ślicznych staników do sprzedania - taniutko

Polecane posty

Gość Dzidkaa
podnoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje 34F bądź 34FF
Dzidka cudne te staniczki ,mam pytanie jak sie mają rozmiary w M&S do innych rozmiarów i producentów?Dostałam stanik M&S 36E i obwód jest stanowczo za szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidkaa
Wiesz, ja od kąd mam duży biust :) nauczlam sie kupowac przez internet staniki ale nigdy nie wierze rozmiarom z metki! nie raz sie nacielam ze co firma to powinnam mieć inny rozmiar. Dlatego trudno mi ocenic rozmiarowke kazdej z firm. Ja mam swój jeden-dwa ukochane idealne staniki, i te staniki mierze - dlugosc fiszbin, odległosc miedzy koncami fiszbin i rozciagliwosc pod biustem, i do takich wymiarów szukam stanika. Czesto kupuje na allego ale tylko u tych sprzedawców ktorzy podaja dokładne wymiary a nie te z metki:) tak wiec musisz zmierzyć stanik, ktory jest na ciebie dobry i popatrzeć w opisach na allegro, wtedy najwieksze prawdopodobienstwo ze kupisz dobry rozmiar :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj uzywane staniki i majtki
:o oblesna jestes :o W zyciu bym nie zalozyla uzywanej bielizny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie kazdy ma pieniazki na ladna bielizne na duzy biust. Niestety polskie sklepy oferuja albo niebotyczne ceny albo male rozmiary. No ale syty glodnego nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
busciasta: a jaki rozmiar stanika nosisz? bo na koronka.pl jest dużo wszelakich rozmiarów, a porządny biustonosz możesz kupić za 50 zł, także może tam znajdziesz coś dla siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaaaaaaaaaamm
Idź z tym spamem tego sklepiczyny. Dobre sklepy z bielizną to np. Dopasowana, Lady's Place czy Onlyher, a nie jakaś badziewiasta koronka (porównaj sobie ofertę) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×