Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskapyska

kobiety w ciazy po ciazy pomozcie

Polecane posty

kochałam sie z moim chłopakiem w pierwszy dzien dni płodnych bo zle wyliczyłam dni. juz mina tydzien .a ja mam jakis dziwny mleczny sluz <bardzo dłuzo go jest>wczoraj nawet przesiakło mi przez spodnie od 3 dni na dole mnie brzuch boli czasami tak mocno kuje a potem przestaje wczoraj tak mi sie kreciło w głowie myslałam ze zaraz zemdleje...wczoraj probowałam kochac sie z chłopakiem nie dalismy rady tak mnie bolało jak prubował włozyc mi penisa .... czy to mozliwe ze bede w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciaza na bank!
Gratuluje przyszlej mamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeeee
upławy+ból przy stosunku to może być infekcja grzybicza pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeeee
kiedy powinnaś dostać okres? Może zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeeee
przy infekcji jest pieczenie i swędzenie, tak doputuję, bo o bólach przy sexie w początkach ciąży nie słyszałam. Byłaś na basenie, jakuzzi, czy plazy? Bo to sprzyja grzybkom. Wazny jest też zapach upławów, ale nie umiem go opisać, trochę jak kwaśne mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelikaldz "w głębi pochwy" nic nie boli na początku ciąży ... Twoje mleczne "upławy" i zawroty głowy coś mi przypominają... ale nie wykluczone, że to jakaś infekcja. Lekarz rozpozna infekcję - nie stresuj się tylko idź do gina albo czekaj do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to nie grzybica bo mnie nic nie swedzi ani nie szczypie .ale warto kupic jakis lek na to...czy mozna kupic cos na to bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nic na własną rękę - bo jeśli byłaby to ciąża to możesz jej zaszkodzić, a jeśli nie, to nawet infekcja niewyleczona albo źle leczona może mieć powikłania i może być w przyszłości powodem kłopotów... idź do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to nie ciaza za wczesnie na objawy ja jestem w 9 tygodniu i nie mam zadnych uplawów a tym bardziej nie na poczatku i ktorej sie odrazu po zaplodnieniu w glowie kreciło???? boze dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to nie ciaza za wczesnie na objawy ja jestem w 9 tygodniu i nie mam zadnych uplawów a tym bardziej nie na poczatku i ktorej sie odrazu po zaplodnieniu w glowie kreciło???? boze dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia78a każda kobieta jest inna i każdy organizm reaguje inaczej... to że Ty nie masz mlecznego śluzu nie znaczy że tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie kazda ma inaczej
inne objawy a nie ma tak ze mija ten i ten tc i zacznie sie to i to ..... ech ja akurat wymiotowałam juz tydz. przed terminem @... nawt byłam u lekarza bo myślałam ze mam silna grypę żołądkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×