Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaemka

Herbata w domu.

Polecane posty

Ostatnio Dilmah na rynek wprowadzila pyszna herbate aromatyzowana w roznych smakach. Powiem szczerze, ze jest naprawde dobra. Swietnie smakuje do roznego rodzaju ciast. Czy ktoras z forumowiczek juz ich probowala? Rzecz jasna herbat a nie ciast ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilmah jest obrzydliwa
a zwłaszcza herbaty funkcjonujące pod nazwą "owocowe" - są właśnie aromatyzowane o czym sprzedawcy (w sklepie czy np. w kawiarniach czy knajpach gdzie zawsze po zamówieniu herbaty owocowej dostaję czarną aromatyzowaną dilmah :o )nie raczą informować. I są bardzo niedobre, przynajmniej dla mnie to najgorsze herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kasiaaaaaaa.
tak, kazda aromatyzowana jest niedobra, raz kupilam i wiecej nie kupie. Lepsze sa naturalne owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że nie ma czegoś takiego jak herbata owocowa:) Owocowy może być susz, herbaty są aromatyzowane. I moim zdaniem te dilmah są bardzo dobre, zwłaszcza ginger and honey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzi lubię herbaty Dilmah
piję je od dawna. I nie cierpię tego, co nazywacie herbatami owocowymi - czyli takich kwaśnych z suszu! Herbata musi być mocna, czarna, aromatyczna - może też być aromatyzowana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech będzie susz
wolę napić się naparu z suszu owocowego niż aromatyzowanej herbaty dilmah, po której zawsze, ale to zawsze, niezależnie od tego, gdzie się jej napiję, mam takie jakby "gulganie" w przełyku. Bardzo nieprzyjemne, dlatego unikam jak ognia tych herbat. A susz owocowy wspaniale gasi moje pragnienie w lecie i rozgrzewa w zimie, zwłaszcza z dodatkiem miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilmah jest paskudna marka
przeciez ta herbata to dla plebsu jedynie, najlepsze sa herbaty kupowane na wage w dobrym herbacianym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antitala
dilmah jest paskudna marka w moim meiscie jest dobry sklep herbaciany i jak sie wejdzie do niego to aromat unosi sie w powietrzu. Zapach herbat niesamowity,ale po zaparzeniu niestety ten zapach jest ulotny i smak tez.To sa aromatyzowane herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teinna
a ja nie lubię tych na wagę, w ogole nie czuje, że to lepsza herbata, ale cóż żadna ze mnie 'królowa' w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokijek
ja pijam herbatę Dilmah ze względu na ich jakość - herbata w torebkach a jednak jest pakowana hermetycznie, a jak wiadomo herbata pochłania każdy zapach z otoczenia... Dlatego też nie kupuję sypanej herbaty w herbaciarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromatyzowane sztucznie
nie najzdrowsze są..smaki otrzymuje sie przez nasaczanie róznymi substancjami spożywczymi ale nie naturalnymi..a wiec cytrynowa na pewno cytryny ni ewidziała..itd. Lepiej czarną lub zieloną sypaną w torebce. tzw. lisciasta z dodatkiem dobrego naturalnego syropu, miodu, cytryny , na rozgrzanie z imbirem itp...Unikajmy chemii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
a ja herbate Ronnefeldt, DOSTEPNA W RESTAURACJI LUB NA ALLEGRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabrzezik
Moim zdaniem aromat nie zawsze musi równać się z chemią. Aromat można pozyskać naturalnie po prostu z natury i myślę, że tak jest w przypadku herbat dilmah. Z resztą czuć, że nie są one silnie aromatyzowane a ich smak jest delikatny i właśnie taki naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamojtamoj tammm
dilmahy jakoś mi w gardle stają, zbyt sztuczne są dobra jest herbatka lipton summer fruits, generalnie czytam skład, wolę te owocowe niż czarne aromatyzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie faworyt to herbapol z ręcznie zbieranymi owocami do suszu i mają swój urok ręcznie pakowane opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię zieloną z kwiatem opuncji :) i taką w foliowych torebkach z dzikiej róży z suszonymi liśćmi i owocami ,zaparzam ja przez sitko ,superrr :)czasem zjem z niej jakiś owoc jak zmięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka11
ja uwielbiam herbaty twinings. Szczegolnie Lady Gray i rozne rodzaje zielonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc2011
Widziałam ostatnio informację o nowej herbacie Irving zielonej z maliną i to może być ciekawy smak, zwłaszcza, że malina świetnie się komponuje w długie wieczory z dobrą książką i kocykiem:) Herbatę pijemy, książkę czytamy, a kocykiem się otulamy, żeby zmiany pogody nas nie zmogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by tak herbata z cynamonem, goździkami i pomarańczą ? Składniki na jedną porcję: * herbatka malinowa * łyżeczka cukru (według uznania) * plasterek pomarańczy * kawałek kory cynamonowej * kilka goździków Zaparzyć herbatę z goździkami i korą cynamonu, osłodzić według uznania. Wkroić plasterek pomarańczy. Ja robię malinkę z Herbacianego Ogrodu Herbapolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumisia888
Nie ma co tu się sprzeczać, każdy lubi co innego każdy ma inny gust i chyba to jest fajne ;) Bo co by było na tym świecie jakby każdy lubił to samo? Pewnie już dawno byśmy się pozabijali ;p Jeśli chodzi o herbaty to ja się nie wypowiem, praktycznie ich nie pijam ;) Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chodzi o Dilmah to mają fajne aplikacje na swojej stronie - takie do zabawy :) komiksy Dilmah się nazywają :) a co do herbaty to pozostawie każdego ze swoim gustem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×