Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość big_man_88

Wielkość ma znaczenie.

Polecane posty

Gość big_man_88

Drogie panie, potwierdźcie proszę, że wielkość penisa ma dla was znaczenie. Od wieków wiadomo, że im większy tym lepszy. Posiadacze małych członków rozsiewają nachalną propagandę, że dla kobiet wielkość nie ma znaczenia i wystarczy 10cm żeby kobietę zaspokoić. Ale jestem pewien, że lepiej jest wam czuć coś głębiej w sobie i powiedzcie drogie kobiety, że mam rację! Może 15cm to długość przeciętnego penisa ale kto powiedział, że przeciętny znaczy dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_man_88
VW Golf jest bardzo popularny. Prawda, że niektórym w zupełności on wystarczy, ale czy oni wszyscy nie marzą o Porshe 911?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i każdy marzy o Porshe, ale tym nie wjedziesz do pięknego lasu aby zrobić sobie piknik na polanie, bo się zawiesisz na pierwszej nierówności. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex to zdrowie....
Dark Lady :):):) myślałem że padne, metafora maskaryczna:) Ostatnio mierzyłem sam, zawsze miałem na tym punkcie komlepsky, potem zobaczyłem program na tvn style no i zdziwiłem się, że były mniejsze.:):):) w pełnym wzwodzie wyszło mi troszkę poniżej 17, wiec można powiedzieć 15 :) moja kobiet jednak mówi, że wchodzi i czuje go głęboko, więc nie jest takźle. Zawsze myślałem, że mam z 12 cm, a tu taka niespodzianka, takie złudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda@mamusia
nie tylko wielkosc ma znaczenie ...a jak jest za dłuzy to boli ...i tak dziewczyna w pochwie najwiecej czułych miejsc ma od8do 10 cm wiec zeby dziewczyna doszła facet nie musi miec dłuzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie wjade...
jak to nie wjade do lasu w Porshe? A co z Cayenne? Jeśli chce wjeżdżać do lasu nie nie jestem skazany na Łade! Jest jeszcze Range Rover Sport, BMW X5 i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×