Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

Się zastanawiam dziewczyny co Wy z tymi laptopami robicie :p U mnie się nic jeszcze nie urwało, a laptop będzie miał z 5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z francuskiego to przede wszystkim ustny. Pisemny nie daje możliwości wykazania się wszystkimi umiejętnościami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła w dotyku 😘 jak byłem w szpitalu to była taka płatna waga "wrzuć 1zł" a Cię dokładnie zważę i zmierzę:P no i wyszło mi 1.89 ale ok 2cm trzeba odjąć za buty:P perv już taki ze mnie zimny drań tralala.....zobacz stan swojego konta mejlowego:P w kwiatki ICE się dzisiaj chłodzi i ładuje akumulatorki:P a i sorki że tak bez pożegnania tak bez pożegnania ale jak mój kochany mnie potrzebuję to rzucam wszystko i się nawet nie żegnam:P a poza tym to ja jestem zimny drań:P jędza znasz system Pay-per-view wykupujesz u mnie pakiet dajmy 50 zł i możesz przez tydzień raz dziennie od 23-00 oglądać mojego kutasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziu, mam z tym problem od zawsze :classic_cool: :D Co zresztą niejeden już raz zostało mi wypomniane na kafeterii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancz intognito a Ty facet:)? jak tak to ja chcę jasno ja wole myszki od ptaszków:) witam naczelnego samca skurwysyna kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się śledzona :p Może powinnam zniknąć na jakiś czas, żeby uśpić Twoją czujność :p Albo palnąć jakiegoś byka specjalnie, żeby zrobić Ci satysfakcję to dasz sobie spokój :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×