Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię pierogi

Pierogi z farszem smażone w głębokim tłuszczu

Polecane posty

Gość lubię pierogi

Proszę o pomoc w znalezieniu sprawdzonego przepisu. Nigdy takich nie robiłam ani nie jadłam, nasłuchałam się o smażonych pierogach i chciałabym je spróbować. W internecie znalazłam przepisy z kefirem, z drożdżami, tylko z tłuszczem a jakie powinny być? Proszę p sprawdzony przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie o to chodzi... uwielbiam ze smażoną cebulką podgotowane wrzucam na patelnię na zeszkloną cebulkę, podsmażam, przewracam dla mnie pycha, chrupiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyeliner25
a ja robie inaczej. normalne ciasto na pierogi - czyli woda+maka+szczypta soli i lyzka oleju, do srodka farsz (w zasadzie dowolny, ja daje taki na ruskie). lepie duze pierogi, nie gotuje ich, tylko surowe wrzucam na patelnie. smaza sie w mgnieniu oka, wiec trzeba uwazac, zeby nie przypalic. wychodza extra - zlociste i chrupiace. tylko ciasto musi byc cieniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pierogi
Dziękuję ale to chyba nie o to chodzi. Te podsmażane też robię. Może jednak ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tys sie z choinki
jezu jakiego smakA mi zrobilas na pierogi :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pierogi
Bblo, dziękuję, szukać w necie potrafię, Chciałam coś sprawdzonego, może ktoś siępodzieli doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Jak kiedys pracowalam w barze to szef zazyczyl sobie pierogow, wiec kucharka mu je zrobila, tyle ze zamiast gotowanych to chcial zeby je usmazyc we frytkownicy, piergi byly wrzucane do tluszczu surowe a ciasto bylo normalne pierogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×