Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo mnie to kreci

Uprawaim seks za kasę...

Polecane posty

Kluczem do sukcesu jest zbilansowana dieta , przy robieniu rzezby bilans na minus (obetnij weglowodany) . Efekty Cie milo zaskocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
Ja tez próbowałam ćwiczyć yhm skończyło się po jednym dniu.. Potem postanowiłam chodzić na boks, niestety jak dostałam pare razy po twarzy bo oczywiście w klubie sami faceci to postanowiłam przestać .. ,,TRenowałam,, jakieś 2 tygodnie ;] odechciało mi się..POtem chciałam spróbować w MMA chodziłam przez miesiąc i olałam to.. I taka była moja przygoda ze sportem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
A długo już ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok okolo osmiu lat biegam i robie treningi silowe . Z tym ze nie zalezy mi na duzej masie miesniowej , liczy sie dla mnie estetyczna sylwetka :) Dwa lata temu zaczelem trenowac box , jednak wypadek na motorze spowodowal ze sporty walki juz nie dlamnie :) Zerwalem sobie wiezadla stawu skokowego i uszkodzilem torebke stawowa , Rechabilitacja trwala 8 miesiecy , na szczescie moge chodzic , baa , nawet biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucanfuckurself
sabinko i autorko jesteście dla mnie zwyklymi kurviszonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
Biegać? kurde gdzie te czasy kiedy ja biegałam, ale papierosy robią swoje.. Długo ćwiczysz bardzo długo, ale każdy robi to co lubi. Ja jakoś nie mogę się zmotywować. Niby mam fajne ciało itp filigranowe wręcz, ale .. no właśnie zawsze jest jakieś ale. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucanfuckurself
Centurionie- to naprawde twoje zdjecie w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze podstawa jest zycie w zgodzie z samym soba , jesli nie czujesz potrzeby uprawiania sportu (chodzi mi o naprawde silna potrzebe) , to olej to . Nic na sile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucanfuckurself , tak to naprawde moje zdjecie w stopce , prosze Was nie przesadzajcie . W wakacje nad morzem takich jak ja jest multum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
Tez mi się tak wydaje.. Jak roztyje się po ciązach ( oczywiście nie planuje) to wtedy podejrzewam, ze moja motywacja wzrośnie do maximum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucanfuckurself
bo napiales sie tak jakbys robil kupe na stojąco :) zrob jakies normalne na luzie bez takiej "napinki"...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
heh oj już nie udawaj takiego skromnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtf???? , miejmy nadzieje ze jesli zaczniesz uprawiac sport , to tylko dlatego ze bedziesz tego chciala , a nie musiala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucanfuckurself
nie napinaj sie tak na tych zdjeciach bo wygladasz smiesznie :o masz fajne cialo wiec smialo mozesz pozowac na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEEPsky Fdk
No kurewki tyle właśnie biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×