Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia1911

3 miesieczne maleństwo nie chce ssac piersi pomocy!!!!

Polecane posty

Witam mam powazny problemotoz tak moje dziecko od urodzenia bardzo ladnie jadlo z poiersi trwalo to tylko 2 miesiace i nagle przestal jesc tak chetnie,walczyl troche z piersia ale jako tako udawalo mi sie go karmic,potem stwierdzono u niego lekka niet.laktozy i aczelam podawac mu bebilon pepti myslac iz tak bedzie najlepiej,mylilam sie. Po 4 dniach zaczal dopadac miec moralniak ze czemu ja go nie kramie piersia???? laktacja juz zanikala wiec wypozyczylam laktator i postanowalm odratowac poki jeszcze mozna,noi po 5 dniach udalo sie!! Ale tu sie pojawil problem moj syn nie chce jesc z piersi,kazde przystawianie rozpoczyna sie wielka walka,krzykiem az zanosi sie,wyrywa,nie wiem juz co mam robic,najgorzej jest po kapieli,wczoraj plakal az 40 minut,zanosil sie,wpadl w ogromna histerie,dalam mu ta butelke i zjadl ja i potem usnal!! Bardzo prosze o pomoc,jak to przetrwac,czy da sie przekonac go do piersi,jeju co ja sama sobie narobilam,po co dawalam ta butle!!!!!!! bardzo zalezy mi na tym aby jednak karmic go piersia,z pierwszym synkiem bardzo szybko przeszlam na butelke,teraz tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qufonia de Kaliquas
spore te bachory wyklułaś :) 35 metrów wzrostu to hoho... słuszną linię ma nasza władza. może węża wycisnęłaś? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...przychodzą mi do głowy dwa wyjścia:jedno drastyczne a drugie wygodne. 1.Przetrzymać to i uparcie dawać tylko pierś 2.Zaopatrzyć się w nakładki silikonowe-może wtedy to coś da bo chyba się już przyzwyczaił do smoka Acha,można jeszcze odciągać laktatorem i podawać w butelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...przychodzą mi do głowy dwa wyjścia:jedno drastyczne a drugie wygodne. 1.Przetrzymać to i uparcie dawać tylko pierś 2.Zaopatrzyć się w nakładki silikonowe-może wtedy to coś da bo chyba się już przyzwyczaił do smoka Acha,można jeszcze odciągać laktatorem i podawać w butelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home sweet home
3550,55cm - kawał faceta. a mam do szkoły :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w kutwe nie wierze
możesz próbować zassać cyca odkurzaczem, najlepiej przemysłowym i próbować karmić, jak gęsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3550 oznacza wzrost,! po co takie komentarze? Nie pasuje komus to niech nie pisze,chcem sie poradzic,dlaczego ktos sobie z tego robi zarty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za miłe slowa,ktos taki kto sypie debilizmem nie znajac osoby sam jest debilem,naucz sie kultury idioto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuula
wow! jeszcze lepiej! twoje potwory ważą ponad 3,5 tony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza milko2223
3550,55cm to 35,5 metra, idiotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup nakladki sylikonowe lub odciagaj mleko do butelki maly sie przyzwyczail do butelki a tam mu szybko leci nie musi sie tak nameczyc jak z piersi stad problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na wczesnie...
mialam to samo, odpuscilam...byla tylko butelka, NIC NA SILE! to dziecko decyduje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem zebys sie nie poddawala wygodniej dac dziecku butelke ale mamy mleko jest najzdrowsze i najtansze,ja tez tak mialam chwile zalamania nie mala nie chce jesc z piersi ale nie poddawalam sie kub nakladki i podawaj tak spiewaj dzidzi pokolysz to moze sie uspokoi i bedzie pilo nie poddawaj sie,inni pisza zybys juz podala butle ja sie nie poddalam dopiero w 8 miesiacu zaczela mala jesc z butli tylko czasami jak gdziesz szlam to pila a tak czasami odciagalam i jej dawalam,ale to glupota sciagac caly czas z piersi i podawac dziecku to jest meczace wiem cos o tym,takze nie poddawaj sie kazda matak musi przez to przejsc nikt nie mopwil ze bedzie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdasdas
Dzieci bardzo szybko przyzwyczajają się do butli, je się o wiele łatwiej, przy piersi trzeba się napracować. Próbuj dalej i nie ulegaj... zacznie w końcu jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha stopka mnie rozwalila :D rozpaczam bo wakacje się kończą i taki wesoły błąd :D w dodatki pisze się chce a nie chcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×