Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sonia10

vetoryl

Polecane posty

Gość sonia10

Witam Wszystkich! Mam 10 letnią jamniczkę . Po drogich wstępnych badaniach zdiagnozowano u niej nadczynność nadnerczy( zesp.Cushinga). Zaczęliśmy leczyć ją Vetorylem. To dopiero początek, gdyż dostała dzisiaj 2 tabletkę. Napiszcie czy jest jakaś szansa na poprawę. Czy ten lek musimy podawać cały czas i jakie mogą być skutki uboczne podawania tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akselcoon
Witam, mam do sprzedania trzy opakowania vetorylu 60mg oraz 21 tabletek vetorylu 30mg. -W jednym opakowaniu znajduje sie 30 tabletek 60mg - cena 270zł za 1 opakowanie. - 8 tabletek 60mg luzem - cena 56zł, 9zł za sztuke -21 tabletek 30mg - cena 94,50, 4,50 zł za sztukę Kupiłam leki na zapas,ale niestety juz nie sa mojemu pieskowi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można samodzielnie zamówić Vetoryl. Ja sprowadzam dla swojego teriera szkockiego z Anglii ze strony Viovet.co.uk Niestety przesyłka kosztuje 10Ł, więc opłaca się zamawiać większe ilości. Kod dla nowych klientów, który uprawnia do 3Ł zniżki - VRCD36QDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W
Chętnie kupię Vetoryl 60mg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tej angielskie stronie , jak zamowic vetoryl juz blisko jestem ale przelew w funtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobic ? pytanko do poprzednika ktory zamawial z tej angielskiejstrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do sprzedania Vetoryl 10mg,sprowadzony z Anglii.Długa data ważności. Woj.Łódzkie. Więcej informacji pod nr 48 518 559 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 5 op vetorylu 60 mg mój pies nie doczekał kuracji cena za opakowanie to`170 zł 730489273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię vetoryl 60 mg może komus juz nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały mi po moim psie tabletki Vetoryl w ilości 25 szt. - 60 mg oraz 23 szt. - 30 mg. Chętnie odstąpię potrzebującemu zwierzakowi. Tel. kontaktowy 600 079 357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania Vetoryl 120 mg (30 kapsułek) - możliwość podziału leku w warunkach aptecznych. Lek w tym tygodniu będzie w Polsce. Niestety mój piesek nie doczekał przesyłki. Sprzedam po kosztach zakupu tj. ok 420 zł tel. kontaktowy 603071791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianna
Sprzedam vetoryl 60 mg 30 tabletek 425 zl wysyłka gratis, lub na sztuki (po jednym blistrze 10 szt) cena 145 zł wysyłka gratis ,ewentualnie do odbioru w Warszawie (Ursynów) wysyłka i odbiór osobisty po 13.06 Tel. 790029688

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Vetoryl 60mg 18 sztuk, czyli jeden cały blister 10szt. i drugi 8 sztuk, odbiór tylko osobisty na terenie Katowic i okolicznych miast, cena 240 zł za wszystkie 18 tabletek , bądź do ewentualnej negocjacji tel: 608 017 108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Vetoryl 60mg na chorobę Cushinga u psa, 18 sztuk, czyli jeden cały blister 10szt. i drugi 8 sztuk, cena 200 zł za wszystkie 18 tabletek. Odbiór tylko osobisty, w tygodniu na terenie Katowic i miast ościennych. W weekendy jest możliwy odbiór osobisty w Bielsku-Białej bądź w Żywcu. Tel.: 608 017 108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKR
Witam, sprzedam 92 kapsułki VETORYL'u po 30mg. Kapsułki z podziału kapsułek 120mg na 4 sztuki po 30 mg w warunkach aptecznych. Zakapsułkowane dnia 31.01.2017r. Cena : 350zł tel. 793210621 odbiór : Warszawa, Piaseczno lub wysyłka po wpłacie na konto(kurier+15zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha odda Vetoryl
Witam. Po mojej suni został mi Vetoryl 120mg - 27 sztuk i odważone 6 szt. po 45mg. Zainteresowanych proszę o kontakt na sukuri@o2.pl. Tabletki mają termin do 02.2019. Cena 350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odsprzedam 41 kapsułek Vetorylu 120 mg. zostało mi tyle po mojej psinie. 41 kapsułek/350 zł tel. 792426746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mogę oddać 26 tabletek Vetorylu 120 mg za 200 zł, jeden blister napoczęty. Tabletki mają termin do 2019 roku. tel. 666383577

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sprzedających vetoryl. Jeśli piszecie że oddacie tabletki tzn.że oddaje się coś za darmo.A Wy za chwile podajecie kwote sprzedaży.Proszę się zastanowić nad znaczeniem tego slowa " oddam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuję vetorylu 120 mg (ewentualnie 60). Cenę i ilość tabletek proszę przesłać na nr 504 893 361 lub e-mail natalka.kuzawska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina2017
dzień dobry odsprzedam 51 kapsułek Vetoryl 30mg które zostały po leczeniu. cena 450 zł za 51 sztuk. tel 509918790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina2017
n ie mam już vetorylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Poszukuje vetorylu 120mg, kontakt: kasia_113@op.pl lub tel 503 954 129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz88154
Witam Pilnie potrzebny Vetoryl 30,60 lub 120 mg Jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o kontakt 519109096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilalalal
Witam,kupię vetoryl 60 lub 120mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilalalal
tel 577876702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TR3OJA
Mam 29 tabletek vetorylu 30mg , niestety mój jamniczek już go nie nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresabukowska2
Podaj proszę cenę. Potrzebuję tego leku dla mojego pieska. Dopiero zaczyna leczenie i będzie tego potrzebował do końca życia. Pozdrawiam. Kontakt do mnie 606202038.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×