Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z tymi dniami

dni plodne

Polecane posty

Gość gość
Jestem zadowolona z Ovu control chyba najwygodniejszy sposób żeby określić owulację jaki w ogóle jest i przy tym naukowo potwierdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiada mi bardzo Ovu control, na tle innych metod jakie wcześniej stosowałam to jest na pewno najwygodniejsza i najbardziej higieniczna, bada się tutaj zawartość hormonów w ślinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam afrodytę i nie zamieniłabym jej na nic innego :) Interpretacja jest szybka i prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pochwalić ovu control do kontroli płodności, tutaj mam wyznaczony dzień płodny na podstawie hormonów w ślinie, więc samo badanko jest bardzo proste do zrobienia, higieniczne, dyskretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić coś do wyznaczania dni płodnych, mi pasuje metoda badania przez ovu control. Duży komfort, wynik mam od razu, szybko i samo badanie jest proste w zrobieniu w każdych warunkach, bardzo dyskretne bo trzeba pobrać jedynie próbkę śliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę też polecić Ovu control to jest niemiecka marka Geratherm. Mi to bardzo pomogło lepiej wyznaczać owulacje i generalnie dni płodne, co się przelożyło na to, że dość szybko zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta. Łatwy w użyciu, tani i niezwykle poręczny oraz nie potrzebuje żadnych dodatkowych odczynników. Znalazłam go w sklepie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi afrodyta się nie sprawdziła. Ja polegam na mierzeniu temp i obserwacji śluzu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Przyłączam się do pochwał nt. Ovu Control. Prosty wygodny poręczny i co najważniejsze skuteczny przyrząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka32

NIe zawodne w sprawdzaniu dni płodnych są komputery cyklu. Polecam Cyclotest MyWay ma nowoczesny design i jest naprawdę dokładny:) Mierze rano temperaturę i wpisuje pewne wartości i wszystko już wiem:) lepiej zainwestować w coś sprawdzonego i nowoczesnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumberjack

Sprawdź. Niech Ci się ktoś zleje i zobaczysz czy zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Jeżeli nie chcesz umawiać się do lekarza aby wiedzieć, czy masz dni płodne to warto zakupić sobie ovu control. Urządzenie bardzo proste w obsłudze pomaga w wykonaniu szybkiego tekstu czy mamy dzień płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

Jesli nie chcecie zajść w ciążę, to z pewnością warto w sprawdzony sposób wyznaczać dni płodne, ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta i wiem czy jestem płodna czy nie, afrodyta była tania, jest poręczna i mogę ją mieć zawsze przy sobie, a kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedy masz dni płodne? To proste. Bierz przykład ze zwierząt. Każde zwierzę, kierowane wzmożonym popędem, wie kiedy ma dni płodne i tylko w tym okresie, płodnym pozwala na zbliżenia. Natomiast ludzie a szczególnie kobiety, mimo posiadanej inteligencji, wykształcenia nie posiadają takiej wiedzy (jaką posiadają zwierzęta) i rżną się na okrągło a szczególnie w okresie wzmożonego popędu i mimo posiadanego wykształcenia, tytułów naukowych nie wiedzą, że każdy popęd seksualny występuje w okresie płodnym.

Odpowiedź kiedy występuje okres płodny jest prosta. Okres płodny masz w tym okresie gdy masz największy popęd, gdy czujesz chęć na seks z każdym na kogo spojrzysz. Oczywiście należy też stosować inne, podręcznikowe metody wyznaczania dni płodnych. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę to nie pozwalaj sobie na seks, gdy masz mokre gacie, gdy popęd odbiera Ci rozum, ale zostaw na dni kiedy jesteś sucha jak piasek na słońcu a samo spojrzenie na mężczyznę sprawia Ci obrzydzenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×