Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Uprawiałam sex oralny 13 lat on 16

Polecane posty

Gość MAŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
no powiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Glazer
Powiem ci tyle ... Następnym razem myśl co robisz ... Jeszcze w życiu pożałujesz ze to zrobiłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
to powiedz czemu pozaluje ze to zrobilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf????
ja pierdole.. w wieku 13 lat nawet nie miałam takich myśli.. Współżyć zaczelam dopiero w wieku 21 lat a sex oralny uprawiac jak miałam 20.. a chłopaka mam tak długo, że nawet nie jestem w stanie policzyć.. Jesli chodzi o Ciebie małaaaa to powiem ci jedno czy tak nie będziesz z nim do smierci. On się na tobie wszystkiego nauczy itp potem ciebie oleje.. Znajdzie sobie porządna która nie daje sobie wkładac palców od 13 roku życia a Tobie wyrobi taką renomę że tylko pozostanie ci albo zmienić miejscowośc albo chodzić z papierową torba na twojej pustej głowie. A swoją droga co ty myslałaś gdy zamiesciłaś ten temat, że każdy będzie tobie gratulował? Pewnie niedlugo bedziesz umieszczać inne tematy typu ,,Uprawiam sex oralny jestem dziewicą?,, (kawałek blony nie czyni z ciebie dziewicy), albo ,, czy mogę być w ciązy?,, Kurwa jakie pustaki gdyby Twój ojciec wiedział jakie kurwiszcze z Ciebie wyrośnie wolałby się zlac na kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Glazer
Ooo wtf???? - Bardzo dobrze dobrane słowa o to mi chodziło, rozumiesz już MAŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalony onanista
A może ona jest już doświadczona skoro od 5 lat to robiła ze swoim ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×