Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alina85

czuje sie oszukana przez MOPS

Polecane posty

Gość alina85

Mam poważny problem i bardzo proszę o radę. od dzisiaj (23.08 ) mam staż na 3 miesiące w MOPSie.Problem w tym,że ja w Urzędzie Pracy podpisywałamwszystkie papiery na stanowisko-Aspirant Pracownika Socjalnego,a dzisiaj po podpisaniu programu stażu i tego,że sie zgadzam z regulaminem(nawet na regulaminie pisze asporant pracownika socjalnego) okazało się,że to praca w MOPSie,ale przy świadczeniach rodzinnych.MOPS zmienił zdanie. Zgodziłam się na ten staż,bo chodziło mi o doświadczenie w dziedzinie pracy socjaolnej.Chciałam się starać o pracę jako Pracownik Socjalny i nawet pewien ośrodek powiedział,że po takim stazu jako pracownik socjalny zatrudni mnie. czuję się oszukana, siedziałam dzisiaj w pokoju 6 godzin i nic nie robiłam, po prostu wpatrywałam się w 1 pkt.Nie pozwolili mi nic robić. Mam 25 lat, mam lciencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej i pracy socjalnej,a mgrskie z pedagogiki rescjalizacyjnej. czy jeśli zrezygnuje ze stażu to strace ubezpieczenie zdrowotne? Co ja mogę zrobić? oni mnie po prostu oszukali i traktują jak powietrze.Nie potrafię siedzieć i nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym ze wiekszosc
stazy tak wlasnie wyglada, ze nic sie nie robi, ciesz sie ze to tylko 3m-ce , bo ja w ten sposob spedzilam bite 8 m-cy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze 8 h jesteście?
to jak sie nic nie robi to co robiliście? mogliście np na necie cay czas siedziec i ikt wam nikt nie mówił? i siedzieliście po równe 8 h?. Ja tez jestem na stażu ale czasem jest strasznie dużo pracy, a czasem luźniej. 5 min wcześniej nawet wyjśc nie moge:/ nawet jak wszystko zrobione i totalnie nic do zrobienia nie ma. jak sie zwolniłam 0,5 h kiedys to musiałam odrobić. Mimo że tez mało do zrobienia było. Ale jak jest dużo to i pół godz dłużej zostać to dla nikogo nie stanowi problemu:D (no oprócz mnie rzecz jasna). Jak jesteście na stażu to tak co do minuty 8 h siedzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym ze wiekszosc
Nie, ja moglam wychodzic wczesniej, tzn sami mnie zwalniali, bo twierdzili, ze to idiotyzm zebym siedziala i gapila sie w okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Spokojnie to dopiero pierwszy dzień. Rozkręci się. Pogadaj z przełożonym. Powiedz, ze chcesz chodzić na wywiady środwiskowe z pracownikiem socjalnym. Bo praca pracownika socjalnego to chyba nie tylko siedzenie za biurkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na siłe zcasemmm
ehhh no a ja neisetety co do minuty:/ a czasem dłuzej bo tak mam autobus ze wcześniej chwilke przychodze:/ ale jak trzeba z pół godz dłuzej to nikt nie ma nic przeciwko zebym zostałą:/ jak jest praca to siedze, ale czasem normalnie nic i siedze jak głupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×