Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0o0o0o0o000000oo

Dziwna przypadłość, boję się iść z tym do lekarza...

Polecane posty

Gość 0o0o0o0o000000oo

Chodzi o to, że jak się gdzieś podrapie (szczególnie nogi) to po kilku sekundach w tym miejscu pojawiają się ranki (tak jakby coś ugryzło) i krew. Boje się z tym iść do lekarza, moja znajoma poszła tylko z przeziębieniem a wyszła od lekarza z informacją o raku płuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdewwrwe
Najwyżej zdechniesz wcześniej ;) Czym się przejmujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza i to biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha skóra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchły
w sumie jak jestes w ciazy to mozesz miec za wysoki cukier... mnie tez swedziala skora i mialam cukrzyce ciazowa, zrob krzywa cukrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
ja też to mam :( tyle, ze kiedyś na łydkach dostalam straszliwego uczulenia (byłam zagranicą i jakiś owad mnie pogryzł), które leczyłam prawie rok, bo nie chciało zejść, a jak już zeszło, to po jakimś czasie znowu się odnawialo. To było wiele lat temu, uczulenie już wyleczyłam, ale wystarczy, że podrapię się po łydce, a zaraz tworzą mi się tam krostki i ranki :( może masz tak samo jak ja? miałaś kiedyś jakieś uczulenie na coś, albo coś cię bardzo pogryzło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o0o0o0o000000oo
Nie jestem w ciąży, nic mnie nie pogryzło, no i uczulona też nigdy na nic nie byłam... A i nie słyszałam nigdy o czyms takim aby po podrapaniu się leciała ciurkiem krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
"boję się z tym iść do lekarza" Nieee... no to nie idź, no coś Ty. Jeszcze nie daj boże Ci to zdiagnozuje, albo co gorsza wyleczy !! a tak, to bedziesz miała przynajmniej o czym popisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyertwrtgh
Nie to żeby straszyć ale musicie miec świadomość że to może być objaw poważnej choroby. Moja koleżanka przez kilka tygodni obserwowała u siebie takie zjawisko, podrapała się i w tym miejscy pojawiała się krew. I tak naprawdę nie miała żadnych innych dolegliwości, w końu poszła do lekarza a ten stwierdził aids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×