Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZeroPituPitu1

Za ile wynajmujecie pokój lub kawalerkę?

Polecane posty

Chodzi mi konkretnie o miasto ok. 40 tys. mieszkańców, gdzieś na obrzeżach. Jaka cena i ile dopłacacie za wodę prąd itp? Możecie pisać o tym co wy wynajmujecie-będę miała jakieś rozeznanie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 22
duzy pokój z łóżkiem szafą biurkiem, 250 zł za wode przychodziło czasami nawet 200 zł za 2 miesiace dla 4 osób prąd tak samo a gaz to 30 na miesiąc tez na 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delkoohjhkk
mieszkanko w centrum lublina smaodzielne , 35m2 z łazienką 400zł plus opłaty licznikowe góra 300 zł na 3 msce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbdgsjeud
400złdo końca wakacji(potem w roku szkolnym za to samo 450zł) pokój 1dna osoba Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtramalamalaria
Toruń - kawalerka 350 zł czynszu + opłaty które miesięcznie wynoszą 150 zł wydaje mi się że to drogo dlatego zmieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawalerka w centrum Wrocławia, nowe budownictwo, z balkonem, aneks kuchenny, 38 m2 śliczna i nowiutka (jestem pierwszą osobą wynajmującą) - 2000 zł + opłaty (prąd, gaz, woda, net i kablówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
drogo? płaciłam w warszawie za kawalerkę 1250zł miesięcznie + opłaty ok 150zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtramalamalaria
Nie porównuj Torunia do Warszawy , ja w tej kawalerce mieszkam jeszcze z kimś i obie tyle płacimy .... więc owszem drogo bo za pokój samodzielny dla jednej osoby płacą około 300 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
czyli za kawalerkę płacicie 700zł a nie 350, tak? to przecież różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtramalamalaria
Razem tyle wynosi nas czynsz , każda płaci za siebie. Opłaty wtedy są 300 zł czyli mnie kawalerka wynosi równe co miesiąc 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×