Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonitaaaaaaa

Studentka otwiera swój własny INTERES:)

Polecane posty

Gość Sonitaaaaaaa

Witam, Chciałam się poradzic w paru kwestiach. Zamierzam za jakieś 1,5 roku otworzyć swój wlasny biznes - Kwiaciarnię. Niestety głownie opieram się na dofinansowaniu z UP i kredycie. Wiem, że jako studentka do 25 roku zycia, mam bardzo duze prawdopodobieństwo otrzymania dofinansowania max 20 tys. Lokal(dobra lokalizacja), ktory chcialabym wynajac to 50-70m2 za 3-3,5 tys w Trojmieście. Moje pytanie brzmi: Jakie są dochody z kwiaciarni (podobno dobre) i czy podejmuje bardzo duze ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIENKA Z OKIENKAGHJK
hej .ja za duzo nie weim ,ale np. mojej kozlenaki z klasy ojciec mial kwaicairnie i robil ZAJEBISTY interes na tym. a ta wkaiciarnia nawet nie byla w meiscie typu wroclaw czy cos. zreszta gratuluje odwagi! i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIENKA Z OKIENKAGHJK
ososbiscie to uwazam,ze mozna zrobic biznes jezeli sie do tego bardzo sumiennie podchodzi i dba sie o klientow i ciezko pracuje. bez wzgledu na to co to za biznes to sie uda. wiekszosc biznesow upada bo wlasciciel sobie olewa/traci motywacje i checi ,no albo po porstu byl za glubi zeby prowadzciw alsna dzilaanosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonitaaaaaaa
Pracowalam rok w kwiaciarni i wiem, że przynosi zysk, ale nie wiem w jakiej skali. nigdy o to nie pytałam, z reszto nikt by nie powiedział. Nie mam zamiaru czekać, aż mi państwo zafunduje przyszlość. Sama muszę coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn j@k nic....
no i bardzo dobrze robisz. bo w polsce to tylko na wlasnym interesie mozna cos zarobic. no i oczywscie fakt ze pracowlaas w kwiaciarni to super plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×