Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annaottak

wytłumaczcie mi proszę

Polecane posty

Gość annaottak

jak można dać się pocałować kobiecie , odwzajemnić pocałunek a potem stwierdzić że się nie rozumie czemu się to zrobiło?? albo kurwa się chce i się to robi albo sie nie chce i spławia się osobę całującą.tak czy nie ??? trzeciej alternatywy nie ma. mnie to spotkało = facet najpierw odwzajemnił pocałunek a potem oznajmił że sam nie wie czemu to zrobił. Kurwa i mówi się że to my jesteśmy popierdolone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaottak
ja się o mało ze wstydu nie spaliłam a moja kumpela jak jej to powiedziałam powiedziała tylko ze w ryj by mu dała od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaottak
niby czemu ? bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jesteś ładną dziewczyną
to się mu nie dziwe. Też bym się chętnie przelizał z jakąś fajną panną. Ewentualnie wyruuchał. Ale nic poważniejszego więcej, żaden związek. Do stałego związku trzeba kobiety porządnej, a nie takiej to sama się rzuca na faceta i idzie w ślinę. Ble fuj, wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaottak
jezu czy ja piszę że związku oczekuję? związek mam za sobą a facet mnie kręci seksualnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak z pójściem do restauracji. Trujesz się ostrygami i pół dnia zastanawiasz się po jaką cholerę tam poszedłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli że jak facet
odwzajemnił pocałunek którego nie chciał to zrobił to na siłę????? nie kumam was wcale.ja jesli nie chcę bliskiego kontaktu zawsze umiem tak odkręcić kota ogonem ze oboje wychodzimy z tego bez obciachu.nikt nie cierpi nie wstydzi się a poza tym mimo wszystko nie rozumiem tego goscia.to jakis debil chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cougargirl21
Tak, dokładnie. chce czuc sie panem sytuacji i tyle, mysli ze zachowujac sie w ten sposob ma przewage. Twoje zadanie? Hmmm utrzyj mu nosa i pokaz jak bardzo sie myli-przeciez jesli sie odpowiednio postarasz bedzie jadł ci z reki. Teraz to juz kwestia honoru i zasad. pobaw sie nim troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaottak
Wiem co oznacza termin alternatywa . to co najmniej dwa wykluczające się działania. Ale jak dla mnie w kwestii tego rodzaju Mistrzu Cientej riposty( cokolwiek oznacza cientej) alternatywy są tylko dwie. kazda inna to zabawa ludzkimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×