Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Studentki to zdziry i szmaty!!!Co się dzieje z tym światem???

Polecane posty

otóż weszłam (przez tak bardzo polecaną przez wszystkich "spragnionych" ) strone intrernetową odloty.pl i co widzę SPONSORING się szerzy!!!!I to pal licho ze są tam jakieś 35 latki-ok,nie wyszlo im w zyciu niech se robią co chca...ja tu patrze niżej a tu fotki 18,19 i 20 latek...miałam dość.i obok jest cennik - godzina -500 zł, noc 1500 zł...czaicie bazę???Laska pójdzie na dwie noce z jakims Anglikiem i ma 3 tysiaki a człowiek uczciwy za przeproszeniem jeb** w pracy od rana do nocy i nic z tego nie ma.Okropnosc.Siąść i płakac.Zal mi tych dziewczyn.takie mlode i takie zniszczone.I jeszcze jakby bylo malo-studenki!!!One będą kiedyś podporą tego kraju!Bo takie wykształcone przecież.No szlag mnie szkur** jego mac trafi!powinni zająć sie takimi młodocianymi,gdzie jakies fundacje???a tak a propo konia-współczucie dla męzczyzn-bo taka kandydatke za partnerke sobiew wziąć to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzom siem wystaszylam
jesli tak chca.... ale cos za cos, prostytutka zawsze bedzie prostytutka. ja jestem studentka i sie nie kurwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnhnhnntnjtnjn
w łodzi na pewnej uczelni studentki bardzo chętnie dają tyłka wykładowcom. wiem coś o tym bo moi znajomi tam pracują. tyle, ze one robią to za darmo, no ewentualnie za to, żeby przejść na następny semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhdddfffhhhccc
No i tak własnie jest - wszystko jest ze sponsoringu - ale niby z czego ma być? Po co tyle tych szkół. A zresztą - myślisz, że gdzie indziej jest inaczej? Tylko żal innym, że z 1 siedzą - znaczy, że to samo robią, ale mają MĘŻA - no i ze złości się zesrać mają. I tyle. Bo tamte sypiają co noc z kim innym i nie mają dzieci. No i to jest ich PRACA. A tamte co je obgadują się wydały, z jednym śpią, jeden im płaci i muszą go tolerować bo mają MĘŻA - no ale to mają tego męża, a tamte to juz prawdziwe kurwy są. Wiesz o co chodzi. Czasem w ogóle nie wiadomo o co chodzi jak dla mnie. O pieniądze, męża, ślub kościelny, prezenty, chałupę, dzieci, samochód czy może.... szpital psychiatryczny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhdddfffhhhccc
Bo wiecie - co ja mam myśleć o STADZIE BABSK w szkole na przykład , które 20 lat robią - wielce moralne - i nie widzą przez 20 lat że ich dyrektor to gwałciciel. No kuźwa co one są warte? Może te szmaty puszczalskie by to prędzej zauważyły. A te co były zgwałcone? Dalej tak chciały żyć? Wiecie - czasem lepiej naprawdę powtarzymać się od WSZELKICH komentarzy. Zwłaszcza jeśli na policji nie ma ani kartki papieru. I tyle myślę o róznych studentkach. Póki nikt ich nie gwałci - dajcie spokój. Bo najgorsze są te co sie zgadzają na darmowe gwałty. To jest już MAKABRA. I to w średniej szkole. Dziękuję bardzo :( A reszta? Te męzatki to się przed chwilą puszczały na studia - bo co tu o nich sądzić? Nie mam pojęcia. I to rok, dwa - 20 lat ponad!!! :( I rozwód był, i dziecko zostawione i wszystko pasuje. Na pierwszy rzut oka. O tym jest dzisiejsza ewangelia - na pierwszy rzut oka jesteście biali jak kreda, ale jak się tej kredzie przypatrzeć... ona ma w sobie ludzkie kości... to kreda z ludzkich kości :( Naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhdddfffhhhccc
Bo wiecie - co ja mam myśleć o STADZIE BABSK w szkole na przykład , które 20 lat robią - wielce moralne - i nie widzą przez 20 lat że ich dyrektor to gwałciciel. No kuźwa co one są warte? Może te szmaty puszczalskie by to prędzej zauważyły. A te co były zgwałcone? Dalej tak chciały żyć? Wiecie - czasem lepiej naprawdę powtarzymać się od WSZELKICH komentarzy. Zwłaszcza jeśli na policji nie ma ani kartki papieru. I tyle myślę o róznych studentkach. Póki nikt ich nie gwałci - dajcie spokój. Bo najgorsze są te co sie zgadzają na darmowe gwałty. To jest już MAKABRA. I to w średniej szkole. Dziękuję bardzo :( A reszta? Te męzatki to się przed chwilą puszczały na studia - bo co tu o nich sądzić? Nie mam pojęcia. I to rok, dwa - 20 lat ponad!!! :( I rozwód był, i dziecko zostawione i wszystko pasuje. Na pierwszy rzut oka. O tym jest dzisiejsza ewangelia - na pierwszy rzut oka jesteście biali jak kreda, ale jak się tej kredzie przypatrzeć... ona ma w sobie ludzkie kości... to kreda z ludzkich kości :( Naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhdddfffhhhccc
Bo wiecie - co ja mam myśleć o STADZIE BABSK w szkole na przykład , które 20 lat robią - wielce moralne - i nie widzą przez 20 lat że ich dyrektor to gwałciciel. No kuźwa co one są warte? Może te szmaty puszczalskie by to prędzej zauważyły. A te co były zgwałcone? Dalej tak chciały żyć? Wiecie - czasem lepiej naprawdę powtarzymać się od WSZELKICH komentarzy. Zwłaszcza jeśli na policji nie ma ani kartki papieru. I tyle myślę o róznych studentkach. Póki nikt ich nie gwałci - dajcie spokój. Bo najgorsze są te co sie zgadzają na darmowe gwałty. To jest już MAKABRA. I to w średniej szkole. Dziękuję bardzo :( A reszta? Te męzatki to się przed chwilą puszczały na studia - bo co tu o nich sądzić? Nie mam pojęcia. I to rok, dwa - 20 lat ponad!!! :( I rozwód był, i dziecko zostawione i wszystko pasuje. Na pierwszy rzut oka. O tym jest dzisiejsza ewangelia - na pierwszy rzut oka jesteście biali jak kreda, ale jak się tej kredzie przypatrzeć... ona ma w sobie ludzkie kości... to kreda z ludzkich kości :( Naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×