Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxalinaXXX

zero przyjemnosci z sexu

Polecane posty

Gość xxxalinaXXX

witam jestem z facetem od 1,5 roku rozmawialismy pare razy na temat sexu i on dobrze wie ze dochodze tylko przy minetkach mimo tego zadko kiedy to robi kocham sie normalnie ja nie mam ani troche przyjemnosci leze i moge w tym czasie ogladac telewizor a on po wszystkim sie pyta co mi i czemu mam taka mine czy dla facetów az takim problemem jest zrobic minetke przed stosunkiem a potem niech robia co chca ponoc wazne jest dla nich zeby ich partnerki były zadowolone moj chyba woli zebym udawała jak to mi jest codownie a pomem sztuczny usmiech i moze jeszcze komplementy jaki to on nie jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój facet to sexualne zero, szkoda slow, ręce opadają. muisz wziąć sprawy w swoje rece, i byc stanowcza. bez minetki nie ma pykanka i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
nie jestem kłoda zawsze sie staram i jestem dobra ale ile mozna tylko dawac komus przyjemnoasc i nic nie dostac w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
skad wiesz jaki mam sposób bycia??? wiem ze jestem dobra co ci bede duzo mówic to sie wie widze po moim facecie i sam mi to mówi fajnie ci mowic ze by juz cie dawno nie było to tak jak mnie gdybym go nie kochała rozumie ze ty byc chciał zeby twoja partnerka nie dawała ci zadnej przyjemnosci albo jestes takim typem gfaceta ze nie umie dac przyjemnosci wiec sie bronisz naskakujac na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
to idz powodzenia przy okazji zapisz sie na inne kursy moze cos z ciebie jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
wy macie nasrane w głowie nie rozumie dlaczego teraz ja jestem wszystkiemu winna bo moj facet nie moze sie troche wysilic zeby było mi dobrze to ja jestem zła????????? widocznie uwazacie ze powinnam siedziec cicho niech koles sobie porucha a ja nie mam nic do powiedzenia!!! pewnie dobro faceta zawsze najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
hahaha daleko ci do zgaszenia mnie a ze gaszony byłes to widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omfg to jest kobieta jak traci argumenty to wszystkich wyzywa i strzela focha ;) Może mu to powiedz żeby cię częściej zadowalał . I przestań oglądać tv podczas seksu ! Dlatego ja nie mam tv w sypialni tylko w drugim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgkzkgzxgzj
Uzywaj interpunkcji, bo ciezlo cie czytac kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
alina masz rację nie słuchaj tego co piszą. U mnie mineta jest zawsze,nawet jak potrafię zadowolić, to i tak wiem, że straszznie to podnieca. Jak się dłużej nie widzę z kobietą, to wtedy wiem, że mogę za szybko dojść no i mineta wtedy obowiązkowa, do tego dochodzą paluszki i kobieta jest w 7 niebie. Patrząc przynajmniej na jej reakcje i wyczerpanie:) Jak najbardziej się tego domagaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
sam jestes nierozgarniety i naucz sie czytac nie napisałąm ze ogladam tv tylko ze mogłą bym ogladac tak wyglada moje współzycie zero przyjemnosci a co mam mu powiedziec jak on dobrze wie ze tylko to mnie podnieca mam go zmusic??? czy prosic sie przy kazdym stosunku??? widocznie jest egoista i ma w dupie moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
dzieku aquariuss w końcu normalna osoba ale jak mam inaczej dać do zrozumienia ze z innego sexu nie czerpie żadnej przyjemnosc bo jak mowie mu to widocznie nie słucha jak daje do zrozumienia po stosunku ze nie jestem zachwycona do ma problem do mnie ze jakias mine dziwna mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
kuba Ty idź się lepeiej pobaw misiaczkami:) to ci na pewno dobrze wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zadam glupie pytanie , a czy jemy sprawia przyjemnosc jak robi Ci ta minetkę ? Jak nie to sie nie dziw ze on tego nie robi. Nie mozna zmuszać kogoś do czegokolwiek. A po drugie jak z nim rozmawiasz tak jak z nami , to ja mu współczuję . Po 3 znajdz sobie kogos kto lubi robic minety i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
nie bede cie obrazac wiec lepiej idz stad i poszukaj kogos kto polubi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
Musisz z nim pogadac, ze samym stosunkiem nie jest w stanie Ciebie zadowolic, niektorzy faceci nie domyslają sie niestety, nam kobietom orgazm pochwowy jest trudno "zaserwowac";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
mówi ze lubi jak robi to nie wyglada zeby sie zmuszał wiec mysle ze lubi z wami tak rozmawiam bo najechaliscie mnie na wstepie nie wiem za co! chyba za to ze facet nie potrafi mnie zaspokoic po 3 nie wiem jak ty ale ja dupy nie daje kazdemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×