Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxalinaXXX

zero przyjemnosci z sexu

Polecane posty

Gość xxxalinaXXX
wychodzi an to ze nei mozemy miec wszystkiego albo dobzre nam sie ukłąda z partnerem w zyciu albo w łozku no nie liczac tych szczesliwców którym sie udało i tu i tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie on mi cipke nie lubi nnawet dotyac...a ja mam mu piescic małego!...podniecam go bo to widze lubi moje piersi piescic ale nie cipke! no i mi powiedział ze woli pieszczoty niz seks! maskara! co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
jak o was czytam to myślę że mój facet jest bogiem seksu ;) jest lepiej niż mogłabym sobie wyobrazić. ale seks to też nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem nie ma się co dziwić, że facet nie chce zrobić 'minetki', jeśli jest się z higieną na bakier, to nie dziwne że facet się do tego nie kwapi. To samo z resztą w drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi ze nie lubi mi dotykac bo mam zabardzo mokrą ..tego to nie rozumiem! serio?! przeciez mokra podnieca facetów...a on sie brzydzi czy co!? dbam o siebie myje sie jesli o to chodzi i na dodatek jest moim pierwszym wiec czego tu sie brzydzic soczków kobiecych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
chinota niechce go urazic wiesz ze ten temat jest dla faceta swięty i jak powiesz ze nie sprawia ci przyjemnosci to moze sie zamknac w sobie i koniec bedzie a na spokojnie mowiłąm mu to nie raz i mówiłąm ze nie moge dojsc normalnie i jak swietnie mi przy minetce i był zachwycony ze było mi dobrze ale nastepnym razem znowu było tak samo jak bym nic nie mowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia mika to przeciez nie chodzi o higiene bez przesady! myje sie i dbam o higiene nawte gole sie dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinko ty i tak masz dobrze ze czasem chodz dochodzisz ja o orgazmie moge poarzyc- nie miałam jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
no tak nie chcesz go urazić bo zamknie się w sobie, ale zobacz jak rośnie w tobie frustracja, to też chyba niedobrze? ja wiem o co chodzi, żeby powiedzieć tak żeby go nie urazić... chyba po prostu musisz z nim rozmawiać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaka" - w takim razie Twój facet jeszcze nie dorósł do seksu. Twoje soczki powinny go podniecać i nakręcać do dalszych działań, a nie blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
jaka tobie to wspólczuje dopiero raz na miesiac????!!!! ja mam za kazdym razem jak sie widzimy srodnio 3 4 razy w tyg ale i tak wolałą bym zadziej a pozadniej a co do higieny to ja uczymuje i nie uwazam zeby mój facet tego nie lubiał bo jak juz robi to wyglada na zadowolonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika mika on jest dobrze po 26 ..dorosly facet tylko nie wiem o co mu chodzi!!! sory za wykrzykniki ale np teraz mam ochote a go nie ma i co jemu to nie przeszkadza bo se poogląda w domu panieni na kompie i będzie zadowolony a ja mam sie męczyc tyle jak sie mu zechce i kupi gumki w co wątpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
chino ale ja rozmawiałąmz nim i to wiele razy ale do niego jak grochem o sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
jaka toczemu tez sie nie zadowolisz sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku związku wytrzymalismy bez seksu 1, 5 roku dopiero po takim czasie zaczelismy sie kochac....i po tym pierwszym moim razie nie było seksu klejne pół roku ja byłam zadowolona bo myslałamze facet porzadny to na seks nie nalega...ale ja mam coraz większe potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alina ja wole seks niz masturbacje jesze jak sama sobie nie to odpada..lubie czasem ale wole jak on piesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to czytam to dochodze do wniosku ze do seksu, minetek trzeba miec chyba jednak wrodzony talent... skoro rozmowy, namowy, szkolenia nie daja rezultatu.. to moze oni nie sa po prostu do tego stworzeni?? nie wiem, mam nadzieje ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
no wiadomo ze lepiej ale jak masz siedziec w domu i sie meczyc to lepiej sie zabawic samemu.Ja bez tego ty bym chyba zwariowała chodziłą bym cały czas nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaka" - no jeśli przypuszczasz, że Twój facet zadowala się przy 'kompie', a "alina" radzi na to, abyś też się sama zabawiała, to należałoby się zastanowić na co komu taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
pewnie dla miłosci a nie dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"minetou" - dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli nikt w związku nie ucieka od rozmów związanych z seksem (co już jest plusem) i słucha co się do niego mówi i szczerze odpowiada, to automatycznie wiemy w czym problem. Dlatego nie rozumiem za bardzo problemów tych dziewczyn, bo w końcu chyba już powinny wiedzieć dlaczego jest nie tak, jakby sobie życzyły. 🌻 Tak jak niektórzy faceci nie lubią pieścić stóp kobiet, tak niektórzy po prostu nie lubią pieścić ustami ci*ki i czasem nie chodzi wcale o brak talentu. Jeśli jednak kobiecie bardzo zależy na tego typu pieszczotach, a wie że tego nie dostanie, to sorry, ale należałoby zmienić partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co juz koniec
a taki fajny temat był, zapodajcie jeszcze cos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
no ja niestety nie wiem o co mu chodzi bo z tego co mowi i jak robi widzac jak robi moge stwierdzic ze lubi to robic dlaczego robi to rzadko nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"alina" - wszystko 'zrozumiałam' co napisałaś ;) Teraz jeszcze Ty musisz zrozumieć swojego faceta i będzie dobrze :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
no niestety nie potrafię go zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co juz koniec
halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×