Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxalinaXXX

zero przyjemnosci z sexu

Polecane posty

Gość taksobieczytam.
dziewczyny, wy zapytajcie tych swoich partnerów czy lubia robic minetki, czy nie za bardzo.. Bo albo ihc nie lubią, albo nie maja doswiadczenia i wola unikac tego. A brak orgazmów w zwiazku predzej czy pozniej poniesie kleske.. znajdziecie kochanka i poznacie prawdziwy seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
ale chyba nie chodzi o to że nie lubi robić minetki tylko o to że w ogóle nie dostrzega potrzeb partnerki, nie dostrzega że ona jest niezaspokojona... że potrzebuje czegoś więcej do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co juz koniec
no własnie chinota ma racje, juz wiele razy pisałąm ze on mowi ze lubi tobic mi minetke i po tym jak robi to nie wyglada ajk by sie zmuszał do tego. a doswiadczenia moze nie ma za duzego bo co do minetek jestem jego pierwsza partnerka ale jak widzi i wie bo mu to mowie ze mam orgazm tylko przy minetce to powinnien wiedziec ze robi to dobrze skoro mam orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobieczytam.
wiec moze jednak za tym az tak nie przepada... robi, bo robi... nie wiem. Zapytaj go czy lubi, bo samo ze tobie sie wydaje, wcale nie oznacza ze chce to robic.. bo byłoby inaczej parawda?:) no chyba, ze jest egoista i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×