Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula@2op

pufy ,worki sako-polecacie dla dzieci?

Polecane posty

Gość paula@2op

zastanawiam sie nad kupnem do pokoju syna -waszym zdaniem warto,czy moze sa przereklamowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonia29
ja mam dwóch synów i 2 sztuki, warto, ładnie to wygląda i są bardzo wygodnie,sama lubię na nich poleżeć czy posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkami z ikei i rossmanna
ja mam fatboya i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez 66
a nadaje sie tak pufa dla 14 miesiecznego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam nawet dla siebie :) Z tym że faktycznie mniej więcej po roku trzeba dopełnienie dokupić. Dla 14-miesięczniego dziecka są w porządku jeśli nie jest nadmiernie ciekawskie- taka pufa (przynajmniej mój model) ma od spodu naprawdę porządny rzep, a pod nim zamek błyskawiczny. Ale jeśli mały diabełek potworzy to, to współczuję sprzątania domu ze styropianowych kuleczek- masakra. Dla dzieci dobra zabawa i wygodne siedzisko, ja sama mam przy toaletce jako fotel do czytania. <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjsh
fajne ,wygodne sama lubie poczytac sobie lezac na pufie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne, ale trzeba co jakiś
czas wymieniać wsad ze styropianu, bo on po pewnym czasie się spłaszcza. Jest to dodatkowy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekP
Mój syn ma pufę wyścigową ErgoExpert, kupiliśmy mu ją pół roku temu na 6. urodziny. Ile ma frajdy! Poza tym jest bardzo wygodna, zdarza mu się na niej zasypiać. Ja też przyznam się, że lubię na niej posiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniamloda1231
Jeśli chodzi o takie mebelki polecam sklepik babydoro.pl. Kupiłam tam dwie pufy do pokoju maluszka i fajnie się sprawują. Są miękkie, odpowiednia wysokość, cena też nie jakaś bardzo wysoka, a przede wszystkim mają jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnita
Polecam pufki dla dzieci i nie tylko, mam w domu 2 i syn jest zachwycony, ja też często korzystam :) kupilam na pufolandia.com.pl - dobrze wykonane, jak na razie nic nie musze dosypywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja123
Trafiłam na sklep internetowy z dużym wyborem puf, foteli i worków sako. Mają ofertę nie tylko dla dzieci. Duży plus to wysyłka kurierem - szybko i w przyzwoitej cenie: http://pufy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pozytywne doświadczenia z zakupami z Woodena Design, czego bym nie zamówiła to mebel jest solidny wytrzymały w estetyce nawet lepszej niż na foto. Ostatnio kupiłam u nich pufy te z http://woodenadesign.pl/pufy,_taborety-105116-8.html (są tylko jedne te pikowane) i są mega! Wygodne, praktyczne i nic póki co się nie wypacza nie wyciera itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowachmurka
Zdecydowanie worki od http://pufy.pl/ - wysoka jakość, super jakości granulat styropianowy, który nie odkształca się zbyt szybko. Super jakość wykończenia i możliwie szeroki wachlarz wzorów, kolorów i materiałów to kolejny atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze nam brakowało miejsc siedzących jak mieliśmy więcej gości dlatego kupiliśmy z żoną parę tygodni temu dodatkowe stołki ze strony woodenadesign.pl/pufy,_taborety-105116-8.html. To są takie designerskie siedziska bo w formie jakby pieńków drewnianych. Siedzi się na tym wygodnie i też stabilnie, nie ma obaw, że się człowiek wychyli i zająca złapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaNowak
Tak - są genialne. Super wygodne, ciekawy design, lekkość i niezwykła praktyczność. Można z Nimi wędrować po całym domu. Ja zamówiłam ze strony http://www.ecopuf.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poroszenko
Warto, ze względu na to, że jest długowieczna. Zawsze można dosypać granulat, dzięki czemu wystarcza tak pufa na bardzo długo. Szczególnie polecić można z https://pufy.pl/ ponieważ mają całe kulki styropianowe co wpływa na maksymalny komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaff

Ostatnio sprawiliśmy sobie wreszcie jakąś sensowną półeczkę na buty do przedpokoju od razu z siedziskiem, wszystko w skandynawskiej estetyce. To jest dokładnie model Bergen ze sklepu na woodenadesign.pl/pufy,_taborety-105116-8.html. Można pokombinować u nich z wymiarem i kolorem obicia, dopasowują takie elementy pod potrzeby klienta. Myśmy akurat nic nie zmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Tak, zdecydowanie. Mam kilka z Misioo i dobrze się sprawdzają, widać, że są jakościowe. Poza tym u nich jest tak, ze zawsze można przedzwonić i się o cos dopytać,  a to da mnie duży plus, bo jestem raczej wymagająca jeśli chodzi o asortyment dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×