Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupuje mikser

Mikser z misą czy bez?

Polecane posty

popieram, medialux ma fajny sprzęt często w nizszych cenach niż w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza jak się natrafi na jakąs promocję, sama się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mikser
Już rok jak założyłam temat. Kupiłam z misą i użyłam misy na stojaku chyba raz albo dwa. Zwyczajnie nie chce mi się całego sprzety wyciągać. Tzn ściagam te mise ze stojaka a w ręce trzymam mikser. A ostatnio to kupilam sobie specjalne miseczki do miksera i tylko w nich miksuje, a misa ze stojakiem leżą osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy do czego potrzebny nam jest mikser. Czasem przydaje się naczynie, które nie będzie nam „uciekać przy maksymalnych obrotach miksera i będzie zawsze pod ręką na ciasto naleśnikowe. Chociaż z drugiej strony większa możliwość operowania mikserem jest wygodniejsza. Najlepszym kompromisem będzie chyba mini robot kuchenny czyli mikser z pojemnikiem, niektóre mają również w zestawie handblendera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorenje potwierdzam, że czasami mikser z misa jest mega przydatnym urzadzeniem, moja mamam ma dwa miksery i czasem potrzebuje uzycia ich dwóch na raz i wtedy jeden z misą włącza i on sobie sam chodzi a drugim operuje sama i robi coś innego. Ale to zalezy ile sie uzytkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@neutralizowana to prawda, wszystko zależy od tego, jak często używamy takiego sprzętu. Nie ma sensu kupować miksera z dużą misą i niezliczoną ilością funkcji, jeśli będziemy go używa raz do roku. W takim przypadku lepiej wybrać coś mniejszego, na przykład blender z odpowiednimi końcówkami. Duże roboty kuchenne polecamy miłośnikom pieczenia,bardzo pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorenje blendery to tez fajna i uzyteczna rzecz, mnie osobiscie bardzo sie przydaje. Kupowalam w medialuxie lodowke i przy okazji doslownie kupilam sobie blender bo byl w promocji, a teraz nie moge sie bez niego obejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam prosty ręczny mikser Amici mdt1013 z końcówką do ubijania pijany. Tani i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z misą, kupowałam w sklepie Duka , ale widziałam że na stronie https://dukapolska.com/agd też mają :) Ma taki fajny pastelowo niebieski kolor. A ogólnie to bardzo fajnie działa, wygodny jest, łatwo się go myje, mise można do zmywarki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko wole zwykłe ręczne miksery. Lepiej mi się nimi coś robi. Kupiłam swój za jakieś małe pieniądze na electro.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko wole zwykłe ręczne miksery. Lepiej mi się nimi coś robi. Kupiłam swój za jakieś małe pieniądze na electro.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z misą są bardzo wygodne,nie patrz na to że wiecej miejsca zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zelmer robi teraz buble, przekonałam się o tym dwukrotnie w ostatnim czasie. Kupiłam opiekacz do kanapek i niestety po roku użytkowania zaczął "odchodzić" teflon. Trochę go zjedliśmy...Po dwóch latach użytkowania miksera z misą obrotową, którą użyłam zaledwie 3 razy, doszło do wytarcia gwintu (jest plastikowy) do którego doczepia się element blendujący. Ja już wyleczyłam się z Zelmera. To niestety nie to co polski Zelmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×