Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aretha franklin.

zrobiło sie u nas nudno w łózku

Polecane posty

zrobiło sie u nas nudno w łózku..gry wstepnej raczej nie ma, szybko przechodzimy do rzeczy..najpierw klasycznie,potem ja na niego wskakuje, ja dochodze zaraz..potem on od tyłu mnie posuwa i koncz..5 minutek i po krzyku ostatnio taki długi sex to mielismy z miesiac temu..a takto niby czesto a krótko i tak na odpierdol sie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
też tak mam, ale w tej nudzie są pozytywy: - wiem jak jej sprawić rozkosz, w jakiej pozycji i kiedy; - wiem kiedy trysnę, - wiemy jakie pozycje jej nie jarają, a jkie mnie nie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
my czasami stosujemy zasadę "dzis tylko pieszczoty" i jest dłuuuuuugi lodzik, długa minetka i od nowa, ale czasami łamiemy zasadę tylko i dalej jazda, a może też takie coś u siebie wprowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
Raz na miesiąc długi sex ze stałym partnerem to i tak super. Fajnie, że potraficie się szybko wzajemnie zaspokoić. Ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest spoko..zauwazyłam ze jak własnie btakie szybkie numerki bez poslizgu kiedy jestem na jezdza to od razu dochodze a przy długich kiedy jestem bardzo nawilzona to dojsc nie moge.;) a lubie sie tak intensywnie spocic;) ja nie mam wielkiego doswiadczenia wiem które pozycje sprawiaja mi najwiecej przyjemnosci i czasem nie chce mi sie nawet jakos specjalnie kombinowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
To dobry czas by razem porobić setki innych ciekawych rzeczy, a międzyczasie szybkie numerki. Długie dupczenie zostaw sobie na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm jak Ci to nie pasuje to porozmawiaj o tym z partnerem. U mnie jest trochę inaczej bo jest rzadko, czy szybki sex, czy wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Zawsze możesz pouwodzić swojego partnera a gdy zacznie się dobierać to bądź niedostępna - podrocz się z nim ... wzbudzisz jego apetyt i powoli w tych zalotach gdy wybuchnie namiętnosc uprawiajacie dziki seks. Mi sie marzy zeby moj facet wzial mnie od tylu tak zdecydowaie i bez gadania przycisnal do blatu kuchennego podczas gotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy normalne ze za każdym razem jak się widzicie? Pewnie, nawet fajne to :) My mieszkamy razem więc to trochę inaczej. taka_prawda fajny pomysł z tym dociśnięciem do blatu :) też mi się podoba i nie narzekałabym gdyby mój tak zrobił.. aż się rozmarzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
Co baba to inne marzenia i tempreament. Jakbym tak zrobił w kuchni to by powiedziała, że się musi najpierw wysikać, umyć, a potem ewentualnie łóżko, a międzyczaise pójdzie sprawdizć czy drzwi są zamknięte na zamek i przykręci zupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
ale mam ochotę przycisnąć do blatu i tak bez pytania i bez ceregieli, brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co baba to inne marzenia i tempreament. Jakbym tak zrobił w kuchni to by powiedziała, że się musi najpierw wysikać, umyć, a potem ewentualnie łóżko, a międzyczaise pójdzie sprawdizć czy drzwi są zamknięte na zamek i przykręci zupę... hheh jaa tak nie mam:D na pewno jestem bardziej sponaniczna niz mój facet nie raz mówiłam chodz do lasu sie bzykniemy, chod na łake..chodz tu na molo oj nie tutaj? no jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
Las to las. Ale na molo? Ostra laska z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
To chyba nie w PL. W Sopocie, Kołobrzegu czy w Międzyzdrojach zawsze na molo jest pełno ludzi, nawet w nocy. Mówię o miesiącach wakacyjnych i przy ładnej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
z Ty mu nic nie strzlisz w takich miejscach? możeby się wtedy w ramach rewanżu odważył, wiesz, ze stojącym wackiem się inaczej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupciaan
Ania ty widze lubisz wszystkie perwersje ;) zapraszam na jebanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupciaan
Haha wyczułem na nosa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
a dlaczego nie? zachęć go do nieypowych wyskoków sama z siebie coś dając, w kinie być mu np. obciągnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupciaan
Nom mi np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie diobieram sie czasem tak do niego w nietypowch miejscach albo kiedys bylismy na weselu był duzy taras zostalismy tam sami siedzielismy ja rozkraczyłam nózki i pokazałam cipke i sie po niej miziałam i zaproponowałam ze pojdziemy do pokoju ktory był na górze i był dla nas ..i co powiedział daj spokoj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×