Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aretha franklin.

zrobiło sie u nas nudno w łózku

Polecane posty

Gość Deszcze spokojne
Hehe fajne są takie laski jak Ty... ale nie na dłuższą metę. Jest coś takiego, że jak kobieta się tak zachowuje często to jakoś to przynosi odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
normalnie nie rozumiem kolesia, a kobitę ma fantastyczną, gdzie się takie spotyka? wyzwolone i radujące się każdą chwilą, która może doprowadzić do rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcze spokojne Hehe fajne są takie laski jak Ty... ale nie na dłuższą metę. Jest coś takiego, że jak kobieta się tak zachowuje często to jakoś to przynosi odwrotny skutek. wiesz kolego nie jestem wyzywajaca i nie zachowuje sie tak przy ludziach..ale przy facecie owszem czemu nie. Jestem moim pierwszym facetem z którym spałam, wiec nie wiem czego mozna chciec wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
Przecież Koleżanko to taka luźna gadka na tym forum. Nie przyszłoby mi do głowy Cię oceniać! Piszę na podstawie swoich spostrzeżeń życiowych. Byłem kiedyś z laską, której takie zachownie mi się opatrzyło i nie robiło już takiego wrażenia, jak użyte od czasu do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze gwaltem
Widze, ze fantazji ci nie brakuje. Jak dla mnie to jestes idealem kochanki. Nie rozumiem faceta, bo takie akcje uwielbiem. Ale rozne sa gusta... Moze musisz byc bardziej zdecydowana. Na tym weselu moglas zdjac majtki na jego oczach i zostawic na podlodze. Jak go juz piescisz w nietypowej okolicznosci, to po prostu usuadz na nim i nadziej sie na palke. Przeciez cie nie zepchnie. Pohasasz sobie a jak on nie bedzie chcial dokonczyc to trudno. Jego problem. Ale mysle, ze w takiej sytuacji kazdy facet dalby sie zachecic. Jek juz ktos napisal: z erekcja inaczaej sie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak jakbym na weselu zdjeła majtki to by sie obraził bo sie qwtedy poobrazalismy o to ze on nie chce ie bzykac, a on na mnie ze powinnam sie uspokoic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś30
Ty Aretha (aniu) się nie przejmuj jego fochami, tylko urozmaicaj życie, bo widać u Was Ty jesteś od tego, a nie on. Zdejmij te majtasy i wepchnij mu do kieszeni, a w ogóle potem go obmacuj tak by był cały czas podniecny, wtedy mu się zachce i nie będzie marudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten
aretha ja mam tak samo. Gdybym zaproponowal taki szybki numerek też bym usłyszał nie. Szkoda bo brakuje mi spontanicznści w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go gwaltem
"pewnie tak. jakbym na weselu zdjeła majtki to by sie obraził bo sie qwtedy poobrazalismy o to ze on nie chce ie bzykac, a on na mnie ze powinnam sie uspokoic" Zaczynam sądzić, że to nie mężczyzna, tylko cyborg, i to niedorobiony. Na twoim miejscu nie tylko obraziłbym się, ale po prostu wściekł i kokietował przez resztę wesela, bez majtek wszystkich facetów. Nie chcę krakać, zle to się tka skończy, że albo się rozstaniecie, albo będziesz uzupełniać braki w związku kochankami. Czego ci zerdecznie nie życzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sądzić, że to nie mężczyzna, tylko cyborg, i to niedorobiony. Na twoim miejscu nie tylko obraziłbym się, ale po prostu wściekł i kokietował przez resztę wesela, bez majtek wszystkich facetów ale oczywiscie sie obraziłam, na niego powiedziałam ze jest mało spontanicznyy i to nie ze man jest problem tylko z nim..bo miejsce do bzykania było a ten sie boi nie bwiadomo czego.. potem co prawda po weselu bzykalismy sie ajego brat i siostra byli obok na łózku hihi i moze spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×