Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweetyyy21

Zapraszam do współpracy z FM GROUP

Polecane posty

Chcesz dorobic??? Zostań dystrybutorem FM GROUP marza z każdego produktu to 43% PRZYKŁAD - PRODUKT ZA 54.75 ------ 18 ZL ZYSKU -180 PKT PRZESYLKA ZA DARMO (PERFUM ZA 54.75 MA 30PKT -naprawde duzo, czyli wystarczy takich 6 aby nie placic nic - wpisowe 0zl W swojej ofercie mamy: - REWELACYJNE ŚRODKI CZYSTOŚCI( zawieszki zapachowe, preparat do mebli,do ekranów,odtłuszczacz itp -PERFUMY O ZAPACHACH ORGINALNYCH PERFUM (Lacoste,Hugo Boss,Gorgio Armani itp.) -KOSMETYKI Nie bój się spróbować to cie nic nie kosztuje, a marza jest naprawde duza, produkty sprzedaja sie rewelacyjnie, Gg 25693745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e- taka e-jedna
wiesz zaczelam te cala grupe FM postrzegac jako niemal sekte,kupuje czasem te perfumy i za kazdym razem kiedy kupilam je na allegro od razu mialam 100 maili od FMowcow chcacych mnie wciagnac do interesu a ja tylko jestem kupcem-na szczescie teraz nazwy allegrowiczow sa ukryte i sie te maile skonczyly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest niestety bo wszystko jest zyskiem dystrybutorów, Fm to jest poprostu praca jak kazda inna i polega na sprzedazy oraz wciaganiu innych osob bo wtedy mozna wiecej zarobic, taka piramida wielopoziomowa, innym wydaje sie to dziwnie ale bardzo zrozumiale bo nie wiedza na czym to polega ale dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest niestety bo wszystko jest zyskiem dystrybutorów, Fm to jest poprostu praca jak kazda inna i polega na sprzedazy oraz wciaganiu innych osob bo wtedy mozna wiecej zarobic, taka piramida wielopoziomowa, innym wydaje sie to dziwnie ale bardzo zrozumiale bo nie wiedza na czym to polega ale dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×