Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

Umowa o pracę. Prosze poradzic co mam robić?

Polecane posty

Gość zainteresowana bardzo

Pracuje w firmie juz prawie 2,5 roku. Wczesniej na okresie próbnym ,a teraz dokładnie 02 września kończy mi sie dwuletnia umowa na czas okreslony. Rozmawiałam z przełozonym i odniosłam wrazenie, ze chce mi teraz dac umowe zlecenie. Moge się przed tym bronić jakos? Chciałabym dostac taka sama umowe na czas oreslony-na dwa lata. Chyba boja się, ze trzecią bedą musieli dac mi juz na czas nieokreslony. Cos moge zrobić w tej sytuacji? Jak nie dopuscić do umowy zlecenia? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie obronisz sie przed tym, chca cie dac na omowne zlecenie bo tam placi sie grosze za skladki cwzni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
tak wiem, staram sie o dziecko i musza mi dac na czas okresony. zlecenie odpada. nie wiem co robic. nigdy bym sie nie spodziewała ze odwala mi taki numer. jestem zła jak cholera. mam na umowie i tak najniższa krajową a zapierniczam tyle godzin, ze szok. Moge ich jakos zmusic-przekonac do kolejnej umowy na czas okreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gty6
zmusisc nie mozesz, ponadto teraz dopiero 4 umowa musi byc na czas nieokreslony bo sie chyba przepisy zmienily, ale nie jestem pewna!!! predzej jak nie przyjmiesz zlecenia to ci nie przedluza i zatrudnia kogos innego wiec moze lepiej zacznij sie rozgladac za inna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
przepisy sie nie zmieniły. trzecia umowa musi byc na czas niekreslony. za dwa lata nie bede juz w tej firmie pracowac. nie chce od nich zadnej umowy na czas nieokreslony, tylko teraz zalezy mi na umowie o prace a nie na zleceniu. nie moge pozwolic by nic mi nie przyslugiwało. lata praca leca, ubezpieczenia, ciąza itp. jestem lojalnym i dobrym pracownikiem. I wlasnie to im powiem. wejde na ambicje. Jesli nie przejdzie ten sposób, to rzuce prace z dniem 2 wrzesnia. A to ich bardzo zaboli, bo jestem niezbędnym pracownikiem a nikogo szybko na moje miejsce nie znajda. zmusze ich i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracodawca może się zasłaniać
...ustawą antykryzysową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×