Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka skakanka 00999

Śmierdzące ciemne rzeczy po wyschnięciu

Polecane posty

Gość na kamień łazienkowy
bardzo skuteczny jest kwas cytrynowy. ja kupuje 10%, wlewam do butelki ze spryskiwaczem, psikam, przecieram gąbką i wycieram np. papierowym ręcznikiem. Naprawdę polecam. Usuwa nawet grubszą warstwę kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że ja rozwiązałam ten problem następująco....przez przypadek :). Jestem pewna, że u każdego z Was jest jakiś ciuch (ciuchy), które powodują ten smrodek. Tak też było i u mnie. Pewnego razu jak zbierałam pranie, jedna z koszulek tak potwornie śmierdziała, że się wkurzyłam i wywaliłam ją do śmieci.... potem przyszła pora na kolejne pranie i EUREKA! Nic nie śmierdzi, po prostu to ta koszulka była powodem moich "praniowych" kłopotów, nie wiem dlaczego nagle zaczęła śmierdzieć, być może to jakieś barwniki, ale kiedy się jej pozbyłam, problem zniknął. Minął już dobrze ponad rok a pranie pachnie tylko świeżością ;) Życzę powodzenia w poszukiwaniu "śmierdziela". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralkę trzeba dezynfektować, odkamieniać i dobrze wietrzyć bo pleśnei są bardzo szkodliwe minimum co miesiąc należy użyć octu albo specjalnych preparatów suszyć dozownik na proszek i uszczelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kylie

temat z przed lat, ale natrafiłam na niego ostatnio i moze uda mi się pomóc tym, którzy będą mieć taki problem :)

kiedyś miałam problem z brzydkim zapachem jedynie ciemnych ubrań i szukałam pomocy w róznych miejscach, ale nic nie pomagało (ocet, szukanie które ubranie brzydko pachnie, jakieś proszki przeciw grzybom itp) nic nie pomagało. jasne pranie pachnie cudnie, a ciemne ble,az zrobiłam cos banalnego...zmieniłam program prania ciemnych ubrań... po prostu. Pomogło od razu :) wiec polecam :)
jasne wciaż piore jak prałam, a przy ciemnych znalazłam inny odpowiedni program w pralce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×