Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

Ocencie tego maluszka...

Polecane posty

witam to jest mój maluszek którego zrobiłem od podstaw...oprócz malowania bo ja się uczę na mechanika a nie lakiernika...nie będę się tu o nim rozpisywał...jak koś ma pytanie to smiało walić...odpowiem...o opinie prosiłbym raczej panów (bo się na tym znają) ale panie też mile widziane choć zapewne ograniczą się tylko do oceny wyglądu a to nie on jest najważniejszy :-Djedyne co powiem to że maluszek ma serduszko z fiata pandy 1,2 MPI a skrzynia jest z sc sportinga...ale troche było kombinowania z wałkiem wejściowym na sprzęgło ale się udało...w razie pytan pisać...po prostu chce wiedzieć czy moja 8 miesięczna praca była warta zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr.............
tak szczerze ---> link jest w stopce ... myslenie idac Cie boli :P Maluszek, fajny :) mam sentyment do tych samochodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem pasjonata i nie traktuje auta przedmiotowo...temu napisałem serduszko...bo kocham te autko bo to jest tak jakby moje dziecko bo to ja go stworzyłem...a patrząc na foto mozna wiele ocenic a nie tylko wygląd...eh myslałem że napisze ktos kto sie na tym zna tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śląskie Cieszyn? czy coś mi sie pokiełbasiło autko fajne ale jak sie takie malutkie pudełko sprawuje pod takim silnikiem nie mam zielonego pojęcia :P nie jest czasem wywrotny maluszek eh kto nie ma do niego sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem pasjonata i nie traktuje auta przedmiotowo...temu napisałem serduszko...bo kocham te autko bo to jest tak jakby moje dziecko bo to ja go stworzyłem...a patrząc na foto mozna wiele ocenic a nie tylko wygląd...eh myslałem że napisze ktos kto sie na tym zna tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem pasjonata i nie traktuje auta przedmiotowo...temu napisałem serduszko...bo kocham te autko bo to jest tak jakby moje dziecko bo to ja go stworzyłem...a patrząc na foto mozna wiele ocenic a nie tylko wygląd...eh myslałem że napisze ktos kto sie na tym zna tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale internet sie zaciął i tak się kilka razy wysłało tak jestem z cieszyna... a co do silnika to auto przyspiesza w 6,5 sekundy a co do stabilności to jest stabilen bo ostatnio obróciłem się nim na starym lotnisku przy 130 (zrobiłem 360 w jezdzie) i nawet się za bardzo nie przechylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr-chyba tepy to ty jestes...wyraznie napisalam,ze zdjecie widzialam. podziwiam ludzi z pasja,ale jesli chcesz oceny "srodka",to pisz wiecej co tam porobiles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do silnika jest to silnik z pandy 1,2 MPI czyli na wtrysku elektronicznym...spalanowana głowica,lekkie koło zamachowe,wydech bredy bez wygłuszeń,dolot zrobiony pod stozkowy filtr powietrza,skrzynia sc sporting 5 biegów...skrzynia krótko zestrojona ja mialem nim 175 moze poleci nawet ze 190...ale nie chce z fotelem zostac na jezdni...co do zawieszenia to sklepne i stabilizatory poprzeczne powstawiane,co jeszcze no caly srodek wybebeszony dwa kubełki z recaro i szcześciopunktowe pasy marki scroth,klatke spawalem sam,szyby boczne z pleksiglasu,no autko waży 645 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesteś dziewczyna aby na pewno się na tym znasz...z reguly to nie jestem tepy (chyba) :-D tylko niewyspany bo siedziałem cała noc na kafe a jeszcze jade do kumpla sie czegos napic (ale nie autem)...i jestem po prostu zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×