Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony maczek:)

ile kosztowało wasze wesele?

Polecane posty

Gość kasia1987
Ja ze mężem robimy ze swoich pieniążków troszkę dostaliśmy już w prezencie ślubnym od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010slubjesien
wesele jesienia tego roku, moje ubranie z dodatkami na 2 dni - ok 4500zl mlody - 2000 sala 2000 catering 150/os 2 dni 120 osob +napoje ok 20000zl zespol 4200 foto+plener 3000 kamera 1600 wodka + alkohole 5000 kwiaciarnia(wszystkie dekoracje, zaproszenia itp) 3000 ciasto, tort, paczki dla gosci, ciastka 3000 obraczki 2000 jednym slowek ok 50000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ceny mnie przerazaja :-( Ja z moim PM jestesmy zdani na siebie, wiem ze moi rodzice sfinansowali by mi wesele ale moj PM musi sobie sam na nie zarobic wiec i ja tez chce odkladac zeby nie bylo mu przykro ze jemu nikt nie pomoze... Mysle ze wesele nam wyjdzie w przedziale 15000-20000 , mysle ze blizej 15 000 :P Restauracja 130 zl osoba.Kamery nie chcemy, wolimy fotografa... W kosciele moze tez uda sie cos taniej bo ksiadz bdb znajomy rodziny wiec mysle ze nie wezmie az tak duzo. Na alkoholu tez nie zbankrutujemy bo w mojej rodzinie akurat wiecej dzieci niz doroslych, a dorosli nie pijacy - jedynie okazjonalnie wiec nie bedzie trzeba go az tak duzo... W sumie na slubie bedziemy miec z 30 dzieci w roznym wieku a za dzieci polowa ceny w restauracji wiec mysle ze 15 000 starczy :-) Ogolnie na weselu razem z dziecmi bedzie 80 , moze 90 osob nie wiecej :-) Orkiestre tez mamy upatrzona , i nawet w przystepnej cenie ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jajco
duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhmmmm
Zdecydowanie za dużo. 200 osob =50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhmmmm
Zdecydowanie za dużo 200 osób = 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele za nie cały rok...ale wstepny koszt 3 dniowego wesela to 45 - 50 tys. na 150 - 160 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fger
Wrocław, rok 2008, 60 osób, ok 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele jednodniowe, bez poprawin na 180 osób - przyszło ok. 130... na wszystko wydaliśmy trochę ponad 45 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na osobe srednio 150 zloty, a tak normalnie 100 zloty suknie wodka garnitur knajpa, nasklada sie z 30,tys zloty ale pomysl jak nie stracisz tej kasy to juz macie kase na azczecie zycia, z prezentow gora dostaniesz 10 tys zloty, i wplecy 20 tys, chyba ze tak duzo zarabiasz,to co inego,slyszalam juz nie raz ,slubuje sie raz,buahhaha i dwa i trzy, na cos ie kosztowac, sama dojdzeisz do tego wniosku po 3 latach malozenstwa, bedziesz taka zadowolona , ze bedziesz sobei nie raz mylala na co ja za maz wychodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka75, coś trudno zrozumieć twoja wypowiedź, problemy ze składnią, gramatyką i ortografią skutecznie utrudniają jej poprawną interpretację. primo: życie zaczyna się w dniu narodzin. secundo: 35 tyś. to żaden pieniądz na rozpoczęcie życia, tym bardziej wspólnego życia... , głupia kawalerka do remontu kosztuje 120 tyś.... dobre auto używane 70 tyś., więc w porównaniu z tymi wydatkami to koszty wesela to pryszcz. tertio: jak kogoś stać, to możne nawet 150 tyś. wydać na wesele, jego kasa, jego sprawa. quarto: jeśli ktoś bierze ślub, to raczej nie zakłada rychłego rozstania. Droga hrabianko75, każdy dostaje to, na co starannie zapracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujmythig
my wydalismy 40 tys, dostalismy 45 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamamatatataaa
Wesele 1 dzień=30 tyś, w 2008 roku... Dostaliśmy ok, 20 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_ma_dono
orkiestra 1400 zł - 3 grajkow ( saksofon , gitara , klawisze) - świetna --- zniżka mieliśmy bo normalnie biorą 2400 ale że ich polecaliśmy w nieskończoność po weselu kuzynki to dali upust :) kamera 5,500 zł ( jeden z wiodących kamerzystów w Polsce) ubiór mój i p. młodego - 2000. ( suknia szyta na miarę 600 zł + dodatki - garnitur tez szyty) sala wynajem - 1000 zł kucharki 2200 + zakupy 3,500 zł mięso było liczone osobno ( teściowie mają gospodarstwo i teść rzeźnik) kościół + chór - 450 zł alkohol 2000 tyś ( luksusowa) generalnie wyszło coś koło lekko ponad 20 tyś na 100 osób :) z poprawinami bez noclegu - rodzina w mieście i okolicy wiec nie było problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na seryjnie
sala od 2500-3500 kucharka 700 kelnerki 3* 200 pani na zmywak 200 zespól ok 2000 kamerzysta + fotograf 2000 To są koszty które poniesiesz bez względu na ilość osób. No prócz kucharki bo one zwykle biorą ''od osoby''. My na zakupy spożywka +napoje wydaliśmy ok 12.000 Alkohol 3000 wódka, piwo 600 zł tort 500 dekoracja sali 900 kwiaty do koscioła 400 samochód 300 (zanjomy piekna bmw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na seryjnie
i tak szczerze bardziej opłacalne jest robić samemu niż w restauracji. Zrobisz sam ale wszystko co zostaje jest Twoje. My mieliśmy wszystkiego jeszcze na 3 miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może ile kosztuje wesele w zajazdach? jest jakos taniej niz na sali? Zastanawiam się z narzeczonym nad zajazdem u hermanów. Tak na 50 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem zrobiliśmy nasze wesele w Hotelu Biały Dom w Paniówkach, wyszło nas coś ponad 60tys z tego co pamietam.. cała organizacja przebiegła zgodnie z planem, jedzenie było pyszne a gości wyszli zadowoleni a o to nam chodził ;) dodatkowym plusem tego miejsca jest przepiękna okolica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 tys na 45 osob!Najwiecej wyszlo mi na lokal (na rynku w krakowie)i sukienke.Organizowalismy wesele sami i nie liczylismy na tzw "zwrot "od gosci :) skoro cie nie stac to nie robisz wesela albo robisz kameralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×