Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliweczqa19

nieregularne branie tabletek

Polecane posty

Hej. Biore tabletki CILEST , w 3 tyg zapomniałam brania tabletek na czas... i bralam co drugi dzien po dwie zeby ,,wyrównac''. na ogol wychodzi ze dzis i jutro mam dwie ostatnie tabletki i powinnam dostac miesiaczke, z tym ze juz dzis zaczelam plamic na ciemno.. dodam,ze nie zabezpieczalam sie w tym czasie... co moze oznaczac to plamienie? czyzby miesiaczka sie wczesniej pojawila? jestem teraz w Norwegii u chlopaka i nie chcialam robic 7 dniowej przerwy tylko dalej kontynuowac.. czy moge ?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na fimre
jesteś pierdolnięta :O tabletki bierze sie co dzien a nie dwie co drugi dzien :O jestes pierdolnieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na fimre
to jednorazowo wez kolo i jebnij sie w czolo, ale tak porzadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza na fimre - ty sie pierdolni! nie mamy budzika w dupie! ja tez biore tabletki do jakiegtos czasu i przez ostatni miesiac ciagle zpaominalam,.. i bralam co drugi dzien.. teraz mam plamienia przez poltorej tygodnia.. moje uplawy sa brazowe :/ muszę odwiedzic ginekolog w niedalekim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na fimre
cudowna wenus - i taki wlasnie efekt 😴 budzika w dupie nie masz, wiec nic sie nei stanie, jak wezmiesz nawet kilka godzin pozniej. ale jak sie zapomni, to nie bierze sie dwoch :O:O:O dwie plamiace kretynki 😴 nabawicie sie powaznych problemow to wtedy wezcie obie kolo i jebnijcie sie w czolo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na brazowo plamie..nie mam pojecia dlaczego :( ciekawa jestem czy jest ryzyko abym byla w ciazy.. dodam,ze czulam ze w tym czasie mam dni plodne. nigdy mi sie nie zdarzylo cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,cudowna wenus - i taki wlasnie efekt budzika w dupie nie masz, wiec nic sie nei stanie, jak wezmiesz nawet kilka godzin pozniej. ale jak sie zapomni, to nie bierze sie dwoch dwie plamiace kretynki nabawicie sie powaznych problemow to wtedy wezcie obie kolo i j**nijcie sie w czolo '' jak się raz zapomni to kolejnego dnia bierze się dwie;) A ile dni autorko nie wzięłaś pigułek? Bo branie co drugi dzień 2 to głupota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też takie kretynki ziemia nosi !!! a potem jedna z druga - że brały pigułki i wpadły albo że pigułki sa szkodliwe, bo one brały i zajść w ciąże nie mogą lepiej, żeby nie mogły, mniej idiotów by było na świecie, a tak to jeszcze rozniosa swoje poszkodowane przez los geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz przy przepisywaniu
tabletek powinien obowiązkowo robic test psychologiczny :O:O:O Łykajcie dalej tabsy jak cukiereczki :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucham takich kretynek jak tutaj! Tylko czytam ulotke i wielokrotnie sie pytalam ginekolog ! jesli sie zpoamnij i przypomni na drugi dzien to mozna wziac 2 naraz ! a nawet trzeba! Ale tutaj to standard wszyscy wszytsko wiedza a rezultat taki ze glupoty gadaja! A po 2 to skoro uprawiam seks z moim narzeczonym to chyba jestem odpowiedzialna za swoje czyny oraz konsekwencje. Jeśli byłabym w ciązy cieszyłabym się niezmiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Wenus. Dodam,ze u mnie tez tragedii nie byloby gdyby pojawil sie dzidzius. chcialam poprostu uzyskac od kogos porade, tym bardziej ze tu na miejscu nie mam takiej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucham takich kretynek jak tutaj! Tylko czytam ulotke i wielokrotnie sie pytalam ginekolog ! jesli sie zpoamnij i przypomni na drugi dzien to mozna wziac 2 naraz ! a nawet trzeba! Ale tutaj to standard wszyscy wszytsko wiedza a rezultat taki ze glupoty gadaja! A po 2 to skoro uprawiam seks z moim narzeczonym to chyba jestem odpowiedzialna za swoje czyny oraz konsekwencje. Jeśli byłabym w ciązy cieszyłabym się niezmiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliweczka ale o to chodzi ze one wiedza lepiej.. :/ wkurza mnie to stasznie!! wielce panie ginekolog się znalazły. Razem z moim narzseczonym marzymy o dziecku! Ale jeszcze nie jest odpowiedni czas , uzywam tabletek bo nie kreca mnie plastry zastrzyki spirale gumki .. I to jest moj wybor i mojego M. i .... wam do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×