Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliweczqa19

nieregularne branie tabletek

Polecane posty

Hej. Biore tabletki CILEST , w 3 tyg zapomniałam brania tabletek na czas... i bralam co drugi dzien po dwie zeby ,,wyrównac''. na ogol wychodzi ze dzis i jutro mam dwie ostatnie tabletki i powinnam dostac miesiaczke, z tym ze juz dzis zaczelam plamic na ciemno.. dodam,ze nie zabezpieczalam sie w tym czasie... co moze oznaczac to plamienie? czyzby miesiaczka sie wczesniej pojawila? jestem teraz w Norwegii u chlopaka i nie chcialam robic 7 dniowej przerwy tylko dalej kontynuowac.. czy moge ?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
okres albo zagnieżdzenie się zarodka - puknij się w głowe z takim braniem tabsów - i modl się żeby ci się w czasie tego dnia co nie brałas owulacja niezrobiła bo bedziesz miała śliczne maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulam ze mam dni plodne ..tragedii nie bedzie ! bynajmiej w moim przypadku poprostu chce porady, kogos bardziej doswiadczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
nie mialas dni płodnych. plamisz, bo organizm sam juz nei wiedział czy dostanie nastepna tabletke, czy nie, czy juz ma krwawic, czy dopiero od jutra itd. bierz porzadnie, takie branie co drugi dzien to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×