Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliweczqa19

nieregularne branie tabletek-ciaza?

Polecane posty

Hej. Biore tabletki CILEST , w 3 tyg zapomniałam brania tabletek na czas... i bralam co drugi dzien po dwie zeby ,,wyrównac''. na ogol wychodzi ze dzis i jutro mam dwie ostatnie tabletki i powinnam dostac miesiaczke, z tym ze juz dzis zaczelam plamic na ciemno.. dodam,ze nie zabezpieczalam sie w tym czasie... co moze oznaczac to plamienie? czyzby miesiaczka sie wczesniej pojawila? jestem teraz w Norwegii u chlopaka i nie chcialam robic 7 dniowej przerwy tylko dalej kontynuowac.. czy moge ?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajesz sobie sprawę, że takie przyjmowanie tabletek w kratkę zupełnie Cię nie zabezpiecza? Krwawienie wystąpiło, no bo masz zaburzoną gospodarkę hormonalna od takie brania tych tabletek. Nie zdziw się, jak w ciąże zajdziesz moja droga. Doradzam bez robienia przerwy wziąć drugie opakowanie, tym razem regularnie i prawidłowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde mozna zajsc w ciazy ? no co wy kuźwa niepowiecie? dobrze że ją uświadomjiliście :D haha :D Kochani wypowiadalam sie juz w jej wczsesniejszyn temacie. ona równiez. Ja i autorka jestesmy rzadkimi okazami które są odpowiedzialne. i skoro uprawiaja seks to licza się że mogą być mamusią , AUTORKA stwierdzila ze może byc w ciązy, ciesyzlaby się! ja również wraz z moim narzeczonym byśmy byli w 7 niebie :) więć przestancie pierdolic ze mozesz zajsc w ciazy lepiej uwazaj :D ach... ciaza to nie tragedia!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec juz Ci odpowiadam.. takie plamienie jest raczej zaburzeniem hormonalnym spowodowanym nieregularnym braniem nie bierzesz tabletki.. organizm mysli"och okres " przygotowywuje sie do tego zdarzednia.. a tu bum nagle bierzesz dawke hormonow.. więc okresu nie ma... ale juz org. byl przygotowany wiec są plamienia :) Wiesz , pisalam Ci jak mialam i jak mam.. ale robilam 2 testy i niestety jedna kreska :P a mi sie zarzylo to wiecej niz 2 raz:) oczywiscie nie zapiezpeiczalam się :) więc chyba powinno byc wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Wenus jestes tu jedyna ktora mnie rozumie, i potrafi jak czlowiek odpowiedziec bo z tego co widze,to tu większosc świeto je...bliwa jest .. hehe wzielam teraz tabletke jutro biore ostatnią, i nie robie przerwy zobaczymy jak to bedzie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggy1989
Ja biore tabletki od 3.5 roku i bardzo często zdażało mi się zapomnieć tabletki o wyznaczonej godzinie i brałam póżniej albo na drugi dzień dwie... nie zabespieczałam się inaczej i w ciąży nie byłam.. a teraz jestem w takiej samej sytuacji .. miesiączka ma być w następnym tygodniu a ja mam brązowe plamienia.. co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×